Як забронювати номер в готелі через інтернет.

Під час відвідування інших міст однієї з стоять перед мандрівником проблем стає нічліг. Особливо гостро це проявляється при поїздках за кордон, коли наявність заброньованого готельного номера може бути однією з умов в'їзду в країну.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - банківська карта.
Інструкція
1
Завдяки наявності сучасних технологій і, зокрема, інтернету, з'явилася можливість забронювати номер в готелі, не виходячи з дому. Незважаючи на те, що сама процедура бронювання номера може пройти дуже швидко, необхідно знати деякі її нюанси. По-перше, послуга бронювання може бути платною і безкоштовною. По-друге, одні готелі вимагають відразу сплатити вартість проживання, в інших ви можете здійснити оплату відразу по приїзду. Крім того, необхідно звертати увагу на умови скасування бронювання. Наприклад, з вас можуть утримати повну вартість однієї доби проживання, якщо ви скасуєте броню менш ніж за два дні до вселення.
2
Найкращий варіант полягає в тому, щоб самостійно знайти в інтернеті готель і забронювати в ньому номер, не користуючись послугами агентств-посередників. В цьому випадку ви зможете отримати номер за мінімально можливою ціною, без яких би то не було націнок. Щоб забронювати номер, наберіть в пошуковику, наприклад Google, потрібний вам запит. Так, якщо вам потрібен номер в Парижі, надішліть запит «Париж офіційний сайт готелю». Зверніть увагу на те, що даний запит дозволить вам знайти саме сайти готелів, а не компаній-посередників.
3
Перегляньте виведені пошукачем посилання, познайомтеся з наданою готелями інформацією. Як правило, більшість сайтів автоматично відкривають російськомовний варіант сторінки, тому проблем з перекладом у вас не виникне. При необхідності виберіть російську мову у відповідному пункті меню. Введіть в пошукову форму сайту інформацію про те, коли ви хочете в'їхати і виїхати, який номер вам потрібен і т.д. Вам нададуть інформацію про потрібних випадках і розцінках. Після цього ви зможете забронювати номер і здійснити оплату, найзручніше це робити кредитної або дебетової банківською картою. Підтвердження бронювання буде вислано вам на вказану вами адресу електронної пошти.
Бронювання готелів через інтернет має незаперечні переваги - це зручно, вигідно і надійно. Крім того, немає необхідності переплачувати фірмам за посередницькі послуги. Бронювання в режимі он-лайн доступно цілодобово, сім днів на тиждень і не має на увазі ніяких обмежень. Головне, щоб у розпорядженні були доступ до інтернет у і кредитна карта.
Інструкція
1
Є два варіанти он-лайн бронювання готелів: бронювання готелю безпосередньо на сайті самого готелю і бронювання готелю на спеціалізованому сайті. Майже всі готелі надають можливість бронювання номерів через інтернет . Для цього необхідно відкрити сайт готелю і заповнити відповідні поля. Вибравши дату заселення в готель і дату виїзду з готелю, потрібно вказати кількість гостей, тип номера і тип харчування. Після цього потрібно заповнити дані туристів - ім'я, прізвище, дату народження і т.д. Далі необхідно вказати тип банківської картки, її номер, ім'я власника і термін дії картки. У завершенні процесу бронювання заповнюється контактна інформація та підтверджується факт бронювання. Ви отримуєте код бронювання і захисний код. У більшості випадків, оплата проживання здійснюється безпосередньо перед виїздом з готелю.
2
Дуже зручно користуватися спеціалізованими системами бронювання готелів. Визначившись з готелем, необхідно зайти на сайт бронювання готелів і заповнити запропоновані поля. Одним з популярних і зручних сайтів є booking.com. Опинившись на головній сторінці, потрібно вказати у відповідному полі напрям або помістити повна назва готелю, дати заїзду та від'їзду, а також, відзначити, подорожують з вами діти. Система видасть всі можливі варіанти проживання в даному готелі на зазначені дати. Після цього потрібно вибрати підходящий варіант і завершити бронювання. Деталі бронювання і код бронювання надсилаються на електронну адресу.
3
Як правило, на сайтах бронювання готелів ціни нижчі, ніж на сайтах самих готелів. Це відбувається тому, що подібні спеціалізовані сайти розташовують багатомільйонною аудиторією і завдяки цьому отримують значні знижки від готелів.
4
Великі сайти бронювання готелів оснащені системою VeriSign, яка гарантує безпеку передачі і надійність зберігання персональних даних туристів.
5
Якщо ви бронюєте готель через інтернет вперше, переконайтеся в тому, що ваша кредитна карта підходить для он-лайн платежів.
Зверніть увагу
Зазвичай заселення в готель відбувається після 14:00 за місцевим часом, а виселення - до 12: 00.Перед бронюванням необхідно уважно прочитати умови бронювання та ануляції бронювання.
Корисна порада
Список найпопулярніших сайтів бронювання отелей:booking.comvenere.comhotels.comexpedia.comtripadisor.comhotelscombined.com