Як скласти робочий графік.

Гори паперів на офісному столі, незадоволений шеф і вічний стан втоми - знайома ситуація. Адже всього цього могло б не бути, і о п'ятій вечора ви спокійно вирушили б додому. Секрет такого успіху простий: правильно складений робочий графік.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - ручка;
  • - терпіння
Інструкція
1
Робочий графік повинен бути зручний не тільки роботодавцю, але і персоналу. Тому, щоб працювати ефективно і при цьому не перевантажувати свій організм, необхідно для початку розставити пріоритети. Отже, візьміть аркуш паперу і складіть повний список справ на найближчі вісім годин свого робочого часу.
2
Потім те, що ви (або ваш начальник) вважаєте найбільш важливим, відзначте червоним маркером. Другу за важливістю категорію - синім. Третю - зеленим. Найголовніше, щоб справи були розподілені по розділах рівномірно. Не повинно бути такого, щоб якийсь із них містив велику кількість завдань, а інший був майже порожній.
3
Ну а тепер залишається найголовніше - чітко слідувати наміченої системі координат. Тобто першою справою, прийшовши на роботу, виконуйте найважливіші справи. І так по низхідній. Якщо ж терміново потрібно зробити щось, наприклад, з другої категорії, то виконайте це. Просто в своїй системі зробіть перестановку і пересуньте те, що раніше було дуже важливим, на місце колишнього «не дуже важливої», а нині термінового справи.
4
Відпочивайте, не перевтомлюйтеся. Не обов'язково весь день тільки працювати. Робіть перерви хвилин по 10. Це дозволить з відпочила головою взятися за новий виток роботи.
5
Не зациклюйтеся виключно на роботі або на особистих проблемах. Пам'ятайте, все вирішується. І якщо необхідно зайнятися «своїми» справами, завжди можна помінятися змінами з напарником або попросити колегу підмінити вас. Але не забудьте і його виручити при необхідності. Взаємодопомога ще нікому не шкодила. Отже, вибудувати свій особистий робочий графік цілком реально. Головне - почати це робити.