Як подивитися відео 3gp.

Відео в форматі 3gp є своєрідним аналогом з найменшим розширенням екрану для відтворення на мобільних пристроях. Але щоб подивитися його на комп'ютері, потрібно скористатися спеціальною програмою.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - програма Im TOO 3gp.
Інструкція
1
Переглянути відео в форматі 3gp можна різними способами. Найбільш простий - це закачати його на телефон. Підключіть ваш мобільний до комп'ютера. Потім відкрийте папку відео або відеофайли (на всіх телефонах по-різному називається). В неї скиньте ролики з форматом 3gp. Від'єднайте кабель від комп'ютера. Зайдіть у відповідну папку вже з телефону і перегляньте відео.
2
У випадку, якщо ви хочете дивитися ролики формату 3gp не лише з телефону, але і з комп'ютера, то вам потрібно скористатися спеціальною програмою. Скачайте з інтернету додаток, який називається Im TOO 3gp. Встановіть його на комп'ютер.
3
Запустіть програму. Після цього натисніть кнопку Add. У вікні, вам запропонують вибрати шлях до відеозапису, яка зберігається на комп'ютері. Відкрийте її. Далі нижче списку натисніть на кнопку Profile. Вам потрібно вибрати формат, в який ваш ролик буде конвертуватися (наприклад, стандартний * .avi, який відтворюється у всіх програвачах). По завершенню даної процедури натисніть кнопку Encode.
4
Після того як програма конвертування ролика, ваш файл збережеться за замовчуванням на робочому столі. Тепер ви можете відкрити відеозапис і переглянути її.
5
Існує альтернативний спосіб перегляду роликів формату 3gp. Ви можете обійтися без конвертації файлу. Зайдіть в інтернет на один з пошукових сайтів (google, mail і т.д.). Потім знайдіть і скачайте драйвер (або кодеки для відео різних розширень), після чого встановіть їх на комп'ютер. Ваше відео буде відтворюватися за допомогою будь-якого плеєра.
Зверніть увагу
Якщо вам зручніше в програмах користуватися головним меню, то ви можете в додатку Im TOO 3gp для додавання відеозаписів спочатку натиснути на розділ Fail, а потім клацнути по значку Add.
Корисна порада
Перш ніж переробляти формат вашого відео, пошукайте на комп'ютері стандартний програвач Media Player Classic. Даний плеєр відтворює файли з розширенням 3gp, і вам не доведеться конвертувати відео.