Як підготувати малюка до школи.

Надходження в початкову школу - перше серйозне випробування для дитини. Змінюється його розпорядок дня, ставляться нові завдання. Крім того, навколо малюка з'являється багато нових людей - однокласники та вчителі. У такій стресовій обстановці йому може бути важко перебудуватися і включитися в навчання.
Інструкція
1
Займайтеся з дитиною. Постарайтеся навчити її читати по складах. У цьому вам допоможе азбука або буквар. Щоб навчити малюка писати букви і прості слова, використовуйте шкільні прописи. Крім того, розучите з дитиною рахунок до ста. Звичайно, ці вимоги обов'язкові не для всіх шкіл, але в будь-якому разі, так йому буде простіше освоювати програму першого класу.
2
Привчіть дитину доглядати за собою і своїм одягом. Поясніть йому, що в школі він повинен сам стежити за своїм зовнішнім виглядом. Вашому малюкові необхідно навчитися одягатися, зав'язувати шнурки, зачісуватися, користуватися носовою хусткою і знати основи гігієни.
3
Прищепити маляті здорову та корисну звичку - снідати перед школою. Для домашньої ранкової трапези підійде вівсяна каша, в яку ви можете додати ягоди або фрукти. Це самий здоровий і корисний сніданок. Якщо у вас немає часу варити геркулес, купіть вівсяні або кукурудзяні пластівці з кальцієм, які можна заливати молоком.
4
Купуйте канцелярське приладдя та одяг для школи. Заздалегідь дізнайтеся, яка форма передбачена для учнів початкових класів в школі, яку буде відвідувати ваш дитина. Ви можете купити готовий одяг або замовити її кравчині. У першому випадку вирушайте в магазин якомога раніше і, бажано, в будній день. В кінці серпня вам буде складно зробити покупки через щорічне ажіотажу.
5
Зверніться в поліклініку і упевніться, що до шкільного віку вашій дитині зроблені всі необхідні щеплення для профілактики таких захворювань, як кір, дифтерія, правець, паротит, краснуха, поліомієліт. В іншому випадку, ваш малюк може не пройти медичне обстеження, яке обов'язково призначається перед прийомом в перший клас.
6
Придбайте зручний ранець, в який ваш учень покладе підручники, зошити, щоденник і пенал з приладдям для письма. Лямки ранця повинні бути достатньо широкими, щоб не викликати больових відчуттів в плечах. Не в якому разі не купуйте дитині сумку, яку потрібно носити на одному плечі. Такі аксесуари зіпсують поставу малюка.