Як вибрати репетитора з англійської.

Самостійне вивчення англійської мови дається не всім. Можна займатися в групі - це підвищує практичні навички. Але індивідуальні заняття з репетитором зручні тим, що їх можна підлаштувати під особисті потреби в навчанні.
Інструкція
1
Вибір репетитора, в першу чергу, визначається віком, рівнем знання мови та завданнями учня. Відмінникові-старшокласнику для успішної здачі іспитів потрібно відточити нюанси мови, вивчити граматику. Школяреві, не схильні до лінгвістики, досить «дотягнути» свою англійську до «четверочки». І зовсім інша задача стоїть у дорослої людини, яка збирається поїхати на відпочинок в англомовні країни.
2
Бувають репетитори універсальні, а бувають і ті, у яких є свій «коник». Наприклад, англійська граматика - досить складна область знання, самі носії мови багатьма правилами не користуються в мові. Так що знавець граматики - рідкісна птиця. Але, якщо ваша задача - по максимуму оволодіти мовою, з усіма його особливостями, вивчити специфічні звороти, вирази, - вам потрібна саме така людина. І приготуйтеся до того, що заощадити тут не вийде. Але при належному старанності ви обов'язково досягнете бажаного результату.
3
Філологічний «зануда» як репетитора не підійде, якщо вам треба пошвидше навчитися виражатися англійською. Найкраще знайти собі наставника, який багато і цікаво говорить, обговорює з вами найрізноманітніші теми і тільки іноземною мовою - незалежно від того, наскільки ви нею володієте. Деякі педагоги виходять з того, що діти теж спочатку неправильно говорять. Але ж вони і без граматики починають добре володіти мовою. Хороший репетитор-практик також обійдеться «в копієчку», але заощадить вам час і сили.
4
І, нарешті, якщо вам потрібно підтягнути англійську «для галочки» (наприклад, щоб не вигнали з навчального закладу за незнання обов'язкового предмета), вам немає чого витрачатися на якогось особливого репетитора. Досить і середнього за рівнем педагога, який зможе вам пояснити основні правила. Цим часто займаються студенти-лінгвісти на старших курсах. Багато з вас вони не візьмуть, базі мови навчать. І, хто знає, може ви по-справжньому зацікавитеся англійським.
Мабуть, у багатьох людей, які вивчають англійську мову, виникало бажання вивчати його з особистим викладачем. Переваг досить багато: ви зможете навчатися за власним планом і графіком, репетитор буде пояснювати те, що незрозуміло, знову і знову, поки ви не зрозумієте і терпляче навчати вас всім тонкощам мови . Проте вибрати хорошого викладача не так то й просто. Щоб ви витратили гроші не даремно і отримали все те, про що мріяли, візьміть до відома поради, як вибрати хорошого репетитора.
Інструкція
1
Існує декілька способів пошуку репетитора. Це може бути ваш особистий знайомий або родич або ж викладач за рекомендацією ваших друзів, по оголошенню в газеті або інтернеті, або ж ви можете самостійно написати оголошення про пошук репетитора англійського мови . У кожного з цих способів є свої плюси і мінуси.
2
Наприклад, у вас є знайомий або родич, який викладає англійську мову і якому ви довіряєте. Перевагами навчання з таким репетитором буде те, що, швидше за все, він знайомий з особливостями вашого характеру, знає ваші вподобання і потреби і зможе застосувати все це для поліпшення якості навчання. Крім того, ви завжди зможете домовитися про оплату. Однак є й свої недоліки. Ваш знайомий може посоромитися запросити реальну оплату занять, тому щоб не зіпсувати відносини, дізнайтеся середню вартість занять з репетитором в вашому місті і не скупіться оплачувати уроки. Крім того, є ймовірність, що з близькою людиною ви зможете не втриматися від того, щоб не поспілкуватися на абстрактні теми під час занять.
3
Багато репетитори дають оголошення в газеті або на різних інтернет-ресурсах. Вибираючи цей спосіб пошуку репетитора, врахуйте, що професіонал надасть вам сам все відповідні документи: диплом про закінчення профільного факультету або ВНЗ, свідоцтва про курси підвищення кваліфікації та рекомендації учнів. Не полінуйтеся особисто поговорити з колишніми учнями цього викладача, наведіть про нього довідки.
4
Кваліфікований викладач буде використовувати найрізноманітніші методики і засоби, щоб його учень досяг результату: аудіо- та відеозаписи, додаткові матеріали, інтерактивні навчальні програми і так далі.
5
Можна значно заощадити на оплаті уроків, якщо звернутися до студента мовного факультету. Найчастіше студенти старших курсів досить добре володіють іноземною мовою, крім того, вони відмінно володіють сучасними засобами навчання. Якщо вам більше до душі спілкуватися з молоддю, то сміливо йдіть на кафедру факультету іноземних мов або романо-германської філології, викладачі із задоволенням порекомендують вам здібних студентів, або ж ви можете повісити оголошення, і тоді кандидати звернуться до вас безпосередньо.
6
Найкращий спосіб пошуку репетитора - за рекомендацією ваших друзів або знайомих. Ви можете бути повністю впевнені, що цей викладач зробить все можливе, щоб навчити вас важкого, але прекрасного англійської мови. Сформулюйте свої цілі, і він підбере оптимальний для вас курс і підходящу методику. Але де ймовірність того, що буде особисто вам комфортно з викладачем, який сподобався вашим друзям?