Що робити, якщо болить коліно. якщо болять коліна може бути тиск.

Біль в коліні - це одна з ознак безлічі хвороб. Причина її виникнення може бути найрізноманітніша: запалення колінного суглоба, травма, пошкодження меніска і багато іншого.
Вам знадобиться
  • - діагностичне обладнання (магнітно-резонансний томограф, апаратура для рентгена і відеокамера для артроскопії);
  • - «Напроксен», «Аспірин», «Ібупрофен» та інші протизапальні нестероїдні препарати;
  • - кухонна сіль;
  • - горілка;
  • - мед;
  • - вода;
  • - чорна редька;
  • - пташиний горець.
Інструкція
1
Лікування залежить від діагнозу, який поставити може тільки лікар після діагностичного обстеження. Для того щоб виключити переломи, призначений може бути рентген. Крім того, для проведення обстеження використовуватися може магнітно-резонансна томографія та артроскопія.
2
Традиційне лікування в гострий період полягає в знятті болю і набряклості колінного суглоба, після чого всі сили спрямовуються на відновлення нормальної рухливості. Для зниження температури і усунення больового синдрому використовуватися можуть нестероїдні протизапальні препарати («Напроксен», «Аспірин», «Ібупрофен» та інші). Але не застосовуйте нестероїдні препарати протягом перших двадцяти чотирьох годин після пошкодження колінного суглоба, оскільки це може привести до розрідження крові або гематом.
3
У перші дні після отримання травми рекомендується прикладати лід. Тривалі болю за рекомендацією лікаря підлягають лікуванню вологим теплом: гідромасаж, тепле вологе рушник або пляшки з теплою водою.
4
Крім того, в лікувальних цілях призначається фізіотерапія і лікувальна фізкультура. Помірні фізичні вправи дозволять швидко повернути нормальну рухливість в колінному суглобі, а також запобіжать атрофію м'язів. Комплекс спеціальних вправ націлений на те, щоб зміцнити підколінні м'язи і чотириголового м'яза стегна, що в свою чергу стабілізує роботу коліна.
5
Якщо біль коліна викликана артритом, її можна зменшити народними засобами. Приготуйте мазь для розтирання: для цього змішайте 150 мл меду з 15 г кухонної солі, 200 мл соку чорної редьки і 100 мл горілки. Отриману мазь втирайте у хворі колінні склади.
6
Хороший результат дають ванни з відварами з пташиного горця, приймати які потрібно по 20-30 хвилин. Залийте 300 г трави 5 л окропу і залиште настоюватися протягом 2 годин.
Зверніть увагу
Ніякого самолікування: тільки лікар повинен призначати препарати.
Корисна порада
Не забувайте про водні процедури: плавання володіє дивовижним знеболюючою дією.