Як підключити midi-клавіатуру. Як підключити шнур від клавіатури компютеру.

Безумовно, домашня музична студія є важливою ланкою початкового музичного рівня. Тому дуже важливо правильно підключити і якісно налаштувати Midi- клавіатуру , щоб повною мірою відчути задоволення від музичних творів.
Інструкція
1
Підключення Midi-клавіатури до комп'ютера може бути здійснено декількома способамі.Первий і найбільш поширений спосіб - це підключення за допомогою Midi-шнура. Практично всі Midi-клавіатури та комп'ютери оснащені Midi-портами. Установка драйверів, як правило, не потрібно.
2
Другий спосіб - підключення за допомогою USB-порту. Це більш сучасний спосіб підключення. Істотною відмінністю і перевагою його є можливість підведення живлення і Midi-сигналу по одному USB-кабелю. Для визначення USB-з'єднання вимагаються драйвери, що поставляються разом з Midi-клавіатурою.
3
І нарешті, технічно застарілий спосіб підключення - за допомогою роз'єму To Host і Com-порту. Цей спосіб зустрічається дуже рідко через дуже низької пропускної здатності і відсутності Com-порту на сучасних комп'ютерах.
4
При підключенні Midi-клавіатури особливе значення варто приділити параметрам вашої звукової карти. Якщо ви збираєтеся професійно займатися музикою, то вам необхідна звукова карта підтримуюча 24 bit. Також вам необхідна підтримка ASIO або DirectX. Це може бути звукова карта з інтерфейсом PCI або зовнішня звукова карта.
5
Друге, що теж важливо, - це наявність Midi-клавіатури, або інших медіапристроїв. В програмі Reason принцип створення музики будується на основі синтезаторів, тому наявність таких пристроїв, як клавіатура дійсно необхідна.
6
Припустимо, все готово до встановлення. Програма Reason, як правило, розташовується на двох або трьох CD-дисках. Запускаємо в дисководі перший установчий диск і встановлюємо програму. Після установки запускаємо програму Reason і встановлюємо банки музичних даних. Установка банків музичних даних відбувається автоматично при першому запуску програми. Коли установка програми Reason повністю закінчена, переходимо до основних налаштувань програми.
7
Для цього заходимо в Edit, вибираємо Preferences, в графі Page вибираємо Audio. Переходимо на сторінку налаштувань звуку. В графі Audio Card Driver відзначаємо драйвер для вашої звукової карти. Вибираємо ASIO, так як при цьому виборі, буде кращу якість звучання. Далі налаштовуємо Sample Rate. Sample Rate є частотою дискретизації і вимірюється в герцах. Вибираємо 96 кГц тільки в тому випадку, якщо ваша звукова карта і процесор підтримують дані параметри.
MIDI-інтерфейс - універсальний і найпопулярніший інтерфейс, що дозволяє з'єднувати безліч типів пристроїв. Його стандартною формою забезпечені всі MIDI-клавіатури і більшість синтезаторів і завдяки йому комп'ютер може взаємодіяти з електронним клавішним інструментом.
Інструкція
1
Зверніть увагу на MIDI-порт комп'ютера. Він може бути трапецієподібним (на недорогому комп'ютері зі стандартною звуковий платою) або круглим (на професійному комп'ютері з музичною платою). Залежно від типу виберіть MIDI-кабель.
2
Підключіть штекер кабелю в порт клавіатури MIDI OUT. Інший кінець кабелю в міді-порт.
3
На комп'ютері шукайте не нове пристрій, а міді-порт. Саме з нього буде прийматися звуковий сигнал.
4
На більшості ноутбуків MID-портів немає, тому купите зовнішній MIDI-інтерфейс зі входом USB. Підключайте клавіатуру тим же способом.
5
Для сучасних комп'ютерів актуально підключення "USB To Host", тобто через USB-порт. Якщо в міді-клавіатурі є USB-вхід, вставте один кінець кабелю, що входить в комплект клавіатури, в нього, а другий в USB -порт комп'ютера.
6
При відсутності USB-порту використовуйте перехідник типу, відповідного входам клавіатури. Його функції може взяти на себе зовнішній міді-інтерфейс (з одного боку підключіть кабель від клавіатури, а з іншого кабель від комп'ютера).
7
Для підключення по типу "To Host" використовуйте кабель з виходами "jack" і "minijack". В роз'єм синтезатора вставте вихід "jack" (більш широкий), а в мікрофонний вхід - "minijack".
Зверніть увагу
Для забезпечення нормальної роботи встановіть на комп'ютер драйвери з диска, що входить в комплект клавіатури.