Як змінитися за тиждень. змінитися за два тижні.

Кожен з нас хоча б раз в житті хотів змінити що-небудь в собі. Найчастіше це необхідна твердість духу і цілеспрямованість, постійно здається, всього лише трохи свободи - і ми відбудуємо себе так, як ми хочемо! Але світ не завжди підпорядковується нашим бажанням, скрізь і всюди нас оточують обставини, які не дають нам відчути себе вільним. Неможливо змінити щось в собі, перебуваючи під тиском обставин.
Вам знадобиться
  • - ручка
  • - папір
  • - вимкнений телефон
  • - відсутність інтернету
Інструкція
1
Виділіть тиждень , протягом якої ніхто і ніщо не буде вас турбувати. Випишіть все, що ви хотіли б у собі змінити. Найчастіше те, що в собі хочуть змінити люди, знаходиться всередині них, а не зовні, тому як саме всередині вас ті причини, які змушують вас відчувати себе так, як ви себе почуваєте.
2
Візьміть ручку і папір. Розплануйте кожен день і кожен час, який ви проведете наодинці з собою. Чого вас завжди бракувало, ніж ви хотіли зайнятися? Якщо не можете сформувати це в тут і зараз, відкладіть тиждень змін до того моменту, як ви зможете чітко висловити свої бажання.
3
Кожен день тижня вставайте рано, найоптимальніший час - пів-на сьому ранку. Після підйому випийте трохи рідини і приступайте до ранкових вправ. Два-три рази на день, включаючи ранок, ви повинні займатися спортом або вправами на витривалість.
4
Залишок часу присвячуйте своїм розвитком. Використовуйте задачі на розвиток логіки та уяви. Час, не зайняте вправами для тіла, повинно розвивати мислення.
5
Харчуйтеся помірно і лягайте спати не пізніше одинадцятої години вечора. Найбільш переважно використовувати дієти, не жорстку, але виробляє самодисципліну.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не допускайте контактів із зовнішнім світом протягом цього тижня, інакше то вплив самодисципліною, яке ви на себе надаєте, ризикує втратити своє значення для вас.
Корисна порада
Після першого дня, поговоріть з собою. Задайте собі питання в перший день свідомого самотності і відповідайте на них щовечора кожного наступного дня.
Зважитися на зміни непросто, але і тоді труднощі тільки починаються. Як змусити себе змінитися? Все наше єство деколи протестує проти змін, якими хорошими б вони не були. Вирішивши бігати вранці, ви відчуваєте, як складно стало вставати для цього, вивчення англійської мови - відмінна ідея, але чомусь буває так лінь взятися за підручник. Безліч прекрасних справ і завдань відкладаються і ніколи не реалізуються, тому що люди не змогли змусити себе змінитися.
Інструкція
1
Кожен хотів би бути здоровим, відмінно виглядати, мати гідну освіту і роботу, відмінних друзів і родину. Щоб домогтися деяких пунктів їх цього списку, потрібно змусити себе йти вперед - змінюватися і розвиватися. Часом людина приймає рішення, але прозанимавшись новою справою декілька днів, втрачає до нього інтерес. І це поведінка найбільш природно! Люди влаштовані так, що змінюватися вони не хочуть на підсвідомому рівні. Якщо і зараз все непогано, то до чого йти вперед? Не дарма кажуть, що краще - ворог хорошого.
2
Щоб почати змінюватися, потрібно в першу чергу бути готовим чинити опір тій своїй частині, яка боїться втратити тепле насиджене містечко і відправитися назустріч невідомості. Навіть якщо зміни тільки на краще, звичка і прихильність до старого способу життя гальмує їх наступ. Невідомість - страшне слово. Неясно, чи варто витрачати кілька годин на тиждень і відмовлятися від солодкого або від картоплі фрі з майонезом заради стрункої фігури. Записатися на курси підвищення кваліфікації - а чи вийде залишитися собою в цьому випадку? Наскільки зміни в дійсності здатні змінити людину? Самі собі люди не задають цих питань, але їх задає підсвідомість. І дуже часто воно сумнівається, а якщо до цього приєднується лінь, то битва, можна вважати, програна - якраз так люди і закидають нові починання.
3
Щоб впоратися зі страхом невідомості, яке відчуває наша підсвідомість, будьте готові поставити собі ці питання безпосередньо. Чи варто змінюватися? Опишіть всі переваги задуманих змін. Краще на листку паперу або в файлі на комп'ютері, щоб ви завжди могли зазирнути туди надалі. Будьте чесні - опишіть також і мінуси, які приносять зміни. Відмовитися від солодкого заради фігури, від зайвих 30 хвилин сну заради пробіжки вранці - все це повинно бути записано. Дивіться на справу з позиції стороннього спостерігача, всі плюси і мінуси, які несуть зміни, фіксуйте чесно і неупереджено.
4
Тепер прийшов час покинути позицію стороннього і знову дивитися на речі з точки зору своєї особистості. Проаналізуйте кожен мінус і подумайте, чим можна його компенсувати. Відмова від солодкого не має на увазі відмову від усіх смакоти: фрукти і овочі, натуральні соки - це ж відмінне ласощі! Лягайте на 30 хвилин раніше ввечері, і вам не доведеться не висипатися через пробіжок. Продумайте зміни у своєму житті так, щоб вони не порушили її природний хід і не заподіяли вам великих незручностей. Різко змінити своє життя мало кому під силу, але от зробити це плавно - це може кожен.
5
Не лінуйтеся втілювати свої плани в життя. Якщо ви відчуваєте, що заважає вам саме лінь, свідомо долайте її. Ставте собі запитання: «не через ліні чи я пропускаю пробіжку?» І якщо так, то будьте сильніше ліні.