Як вибрати чохол для жорсткого диска.

Поява знімних носіїв інформації спричинило проблему їх транспортування. За механічними пошкодженнями цих складних пристроїв часто слід втрата важливої інформації у великих обсягах. Для їх збереження при переміщеннях слід купувати спеціальні чохли.
Інструкція
1
Важливо знати, якого розміру ваш жорсткий диск. Чохол для нього повинен бути дещо більше. Купувати чохол з блискучими характеристиками, але в який ви не зможете помістити свій жорсткий диск, не має сенсу.
2
Визначте, потрібен вам чохол для щоденного використання або виключно для поїздок на далекі відстані. Для щоденного використання здобувайте м'які чохли, для перевезення жорсткого диска на далекі відстань краще підійде протиударний кейс. Не потрібно економити на безпеці. Захист інформації на диску не менш важлива, ніж схоронність самого диска. Щоб убезпечити диск від несанкціонованого доступу, купуйте кейс не тільки протиударний, але і з можливістю кодувати інформацію.
3
М'які чохли для частого використання зроблені з різних матеріалів. Визначте, який необхідний саме вам по співвідношенню ціна/якість. Їх безліч. Це може бути просто м'який стьобаний матеріал, або пористий і вологовідштовхувальний неопрен, або легкий і пружний етиленвінілацетат, або міцний зносостійкий нейлон, або навіть вологонепроникний поліетилен. Але з будь-яким матеріалом чохол повинен бути міцним, стійким до ударів.
4
Уважно вивчіть внутрішню обробку чохла, адже вона стикається з жорстким диском. Вона повинна бути м'якою і ніжною навпомацки. В іншому випадку ваш знімний диск може бути подряпаний при перенесенні (перевезенні).
5
Якщо, крім жорсткого диска, ви хотіли б переносити в чохлі і USB-кабель, зверніть увагу, чи має чохол кишеньку для нього. Застібка у чохла повинна бути міцною і надійною. В іншому випадку жорсткий диск може випасти. Чохли без застібок ще більш уразливі.
6
Чохли випускають у різноманітній кольоровій гамі, з малюнками і без них. Зупиніть свій вибір на тому кольорі і малюнку, який буде радувати всякий раз, коли ви візьмете чохол з жорстким диском з собою.