Як купити меблі для дачі.

Для створення умов комфортного відпочинку на дачі необхідна меблі. Вона дозволяє відпочити в зручній позі на зеленій галявині і в закритому приміщенні. Щоб зробити правильний вибір, вивчіть властивості меблів з різних матеріалів.
Інструкція
1
Складіть перелік Асортимент дачних меблів різноманітний. Це столи і стільці, гойдалки і шезлонги, гамаки, тенти і т.д. Складіть список функціональних предметів, які вами напевно будуть затребувані для відпочинку. Наприклад, літнім людям потрібно тінисте містечко на шезлонгу під тентом, дітям знадобляться гойдалки, а всій сім'ї знадобляться стіл і стільці.
2
Виберіть матеріалСадовая меблі обов'язково повинна бути легкою і вологостійкої. Виконують її з різних матеріалів: дерева, бамбука, пластика, металу, ротанга. Пластикова меблі міцна, невибаглива у догляді і не боїться вологи. Вироби з натурального матеріалу дороги, але якщо вам потрібно висока якість - зупиніть увагу на гарнітурах з дерева. Вдалим варіантом може стати вибір плетених виробів зі штучного ротанга - вони легкі, міцні, не псуються від вологи, сонячних променів і помірні за ціною.
3
Підберіть конструкціюДля дачі підійдуть предмети, що дозволяють практично ними користуватися. Наприклад, шезлонг повинен складатися, щоб його можна було переносити або перевозити в машині. Якщо вам сподобався складаний стілець із щільної тканини, йому не завадить металевий каркас - він забезпечить міцність конструкції. А для веранди будинку й галявини більше підійде крісло з дерев'яною основою. Зупиніть свою увагу на моделях, найбільш комфортних для відпочинку. Людям будь-якого віку та стану здоров'я подобається проводити час на садових гойдалках. Підберіть тримісну або чотиримісну модель з тентом з бавовняної тканини - така конструкція дозволить не тільки погойдатися, а й полежати в теньке дорослій людині.
4
Створіть стільВибірая меблі, враховуйте загальний стиль ділянки. Якщо дизайн простий, підійде недорога пластикові меблі - вона хороша для відкритої місцевості і для дому. Для великих територій з декоративними проробками підбирайте меблі з натуральних матеріалів в класичному стилі або в стилі кантрі.
Зверніть увагу
При підборі матеріалу меблів враховуйте кліматичні умови. Наприклад, кольорова пластикова меблі швидко зблякне в регіонах з великою кількістю сонячних днів, а виробам з дерева шкодить перебування в місцевості з підвищеною вологістю і частими дощами.
Корисна порада
Віддаючи перевагу пластикових меблів, зверніть увагу на точки опори. Вибирайте ніжки з широкою основою для столового гарнітура, що стоїть на траві. Якщо для стола та стільців передбачений майданчик з покриттям, купуйте комплект із звичайними ніжками.