Як вибирати овочі.

Різноманітність овочів на прилавках магазинів дає покупцям величезний вибір. Саме цей факт збиває з пантелику тих, хто хоче харчуватися корисними продуктами. Вибираючи між різними овочами, вони забувають уважно дивитися на те, що купують.
Інструкція
1
Купуйте овочі в магазинах з великим потоком покупців. Так ви убезпечите себе від оброблених спеціальними розчинами або газами продуктів, залежалися на складі. Вони зберігають привабливий зовнішній вигляд овочів і захищають від цвілі, але при цьому шкодять здоров'ю людини.
2
Відмовтеся від покупки недозрілих овочів. Зірвані до досягнення стиглості, вони не володіють всіма корисними властивостями, які могли б у собі нести після дозрівання. Тому намагайтеся не купувати, наприклад, зеленуваті помідори.
3
Не купуйте овочі з цвіллю, зів'ялі або роздавлені. Порушення цілісності оболонки призводить до проникнення всередину овочів бактерій і мікробів, що заражають їх. Зів'ялий овоч просто почав псуватися.
4
Не беріть занадто бліді або, навпаки, яскраві овочі. І ті, й інші оброблені пестицидами та іншими шкідливими речовинами. Яскраво-червоний помідор або блідо-зелений огірок не несе в собі користі для організму, вони вирощені із застосуванням шкідливих добрив.
5
Вибирайте помідори з тонкою шкіркою. Звертайте увагу на шипи огірків - переважніше ті, що з тонкими й тендітними. Шкірка яблук або груш, блискуча і слизька, шкідлива для здоров'я, її потрібно зрізати, так як відмити дифенил неможливо. Купуючи капусту, стежте за тим, щоб на ній не було «шрамів», які свідчать про пестициди. Дивіться на пропорції овочів - надто великі огірки, непропорційно велика морква явно говорять про те, що для прискореного зростання застосовувалися добрива.
Зверніть увагу
Овочі, які виросли на відкритому грунті, набагато корисніше парникових. Не соромтеся уточнювати країну їх походження і просити пред'явити сертифікат.
Корисна порада
Віддавайте перевагу місцевим овочам, які виросли в ваших кліматичних умовах. Так ви убезпечите себе і своїх близьких від шкідливих речовин, які містяться в закордонних овочах. Адже для транспортування їх доводиться обробляти, інакше вони зіпсуються.