Як вигідно продати бізнес.

Ви можете прийти до рішення продати свій бізнес, якщо з якихось причин не можете або не хочете продовжувати ним займатися. В результаті можна отримати певну винагороду. Його розмір залежатиме від того, чи зможете ви продати свою справу грамотно.
Інструкція
1
Оскільки готовий бізнес користується все більшим попитом, то, наприклад, в Москві можна його продати в короткі терміни. При цьому покупець може придбати певний круг клієнтів, впізнаваний бренд, хорошу команду фахівців, причому за досить короткий проміжок часу. Якщо порівняти покупку бізнесу і створення свого, то при першому варіанті явно вище можливість отримати стабільний дохід набагато швидше. Крім цього, бізнесменові вигідно приєднати до свого бізнесу нові організації для розширення. Інші займаються інвестуванням в бізнес протягом деякого проміжку часу, а потім продають його за великі гроші.
2
Охочі продати свій бізнес можуть звернутися в спеціалізовані агентства. Це має свої недоліки і переваги. З одного боку, агентство може проконсультувати з приводу продажу бізнесу, знайде покупця і зробить це з мінімальними витратами. З іншого боку, воно може запросити занадто високий відсоток від суми угоди за надання своїх послуг. Таким чином, залучати агенство в якості посередника іноді невигідно. Наприклад, це відноситься до продажу бізнесу визначеному покупцеві, який вже налаштувався купити вашу компанію, або до продажу невеликих організацій. Для грамотного оформлення договору купівлі-продажу та його підготовки має сенс звернеться в організацію, відчутно допомагає юридичні послуги.
3
Щоб вигідно продати свій бізнес необхідно зробити наступне: - провести оцінку бізнесу; -Проаналізувати всі можливі ризики; - підготувати бізнес до продажу; - знайти потенційних покупців; - провести переговори з потенційними покупцями; - укласти договір купівлі-продажу бізнесу .
4
Якщо ви все ж зверніться за допомогою в продаж свого бізнесу, то найкраще знайдіть таку юридичну компанію, яка оцінить всі ризики, які можуть виникнути при його продажу, і допоможе структурувати угоду. Можливо, що ризики виявляться занадто високими, і ви не зважитеся продати бізнес відразу, а віддасте перевагу розібратися з його проблемами.
Зверніть увагу
Існує чимало компаній, які надають весь комплекс послуг з продажу бізнесу. Зважаючи на це власники компаній, що бажають їх продати грамотно і вигідно, воліють отримати консультацію у юридичної фірми з гарною репутацією.
Корисна порада
Звертатися в брокер-організацію варто тільки після оцінки всіх ризиків. Вона підбере покупця для вашого бізнесу.