Як не набрати вагу взимку.

В теплі літні місяці набити шлунок смачною, а іноді ще й шкідливою їжею хочеться не так часто. Шукаючи порятунку від спеки, ви багато п'єте води і поступово худнете. Те ж саме можна сказати про морозних зимових днях. Навпаки, в пошуках тепла ви частіше і більше їсте і набираєте кілька зайвих кілограмів. Однак не дати собі розтовстіти взимку цілком реально, потрібно тільки знати деякі секрети.
Вам знадобиться
  • - чиста вода;
  • - абонемент у фітнес-центр.
Інструкція
1
Навчіться себе контролювати. Все-таки їжа - не єдиний спосіб зігрітися під час холодів. Виходячи на вулицю, одягайтеся як можна тепліше. По-перше, так ви убезпечите себе від застуди, що вже позитивний результат. Ну а по-друге, зайшовши в тепле кафе або додому, вам не захочеться з'їсти якомога більше, організму буде достатньо порції середнього обсягу, щоб не відчувати голоду. Обов'язково поставте собі така умова: сідати за стіл тільки тоді, коли ви дійсно зголодніли.
2
Пийте якомога більше води. Всі знають, що вживання двох літрів чистої води на добу сприяє гарному травленню і вимиває з організму шлаки. Звичайно, в холодну пору року пити хочеться набагато рідше, ніж в спеку. Якщо вам складно випивати два літри рідини, намагайтеся осилити хоча б пару стаканів - вранці і ввечері.
3
Намагайтеся їсти якомога повільніше. Добре прожевивайте їжу. Таким чином ви допоможете організму швидше перетравити їжу. Крім того, завдяки довгому пережовуванню ви трохи обдурите своє почуття голоду, відчуття насичення прийде раніше, ніж зазвичай, і вам навряд чи захочеться взяти добавки. Постарайтеся зменшити свої звичайні порції та збільшити час прийому їжі. Сідати на дієти взимку не рекомендується. Так ви можете ще більше сповільнити метаболізм, що призведе до набору небажаних кілограмів.
4
Як можна більше рухайтеся. Під час зимових морозів виходити з дому не дуже хочеться. Ви менше гуляєте, займаєтеся спортом, внаслідок чого набираєте вагу. Намагайтеся якомога більше ходити пішки, якщо дозволяють погодні умови. Займайтеся спортом вдома з віртуальним інструктором, запишіться у фітнес-центр. Контролюйте час, проведений перед телевізором на дивані.
5
Заведіть щоденник свого харчування. Записуйте в нього все з'їдене, стежте за калоріями. Не захоплюйтеся вживанням кави - воно сприяє накопиченню жиру. Звичайно, дотримуватися всі ці правила не так вже й просто. Але якщо ви поставили мету не набрати зайвих кілограмів протягом зими, ви зможете зробити це. І тоді вам не доведеться худнути навесні, кваплячись повернути до літа свої минулі форми.