Як відпиляти стільницю. Які пилки до лобзику для пилки стільниці.

Стільниця - одна з найважливіших частин гарнітура кухні. Найбільш популярні стільниці з ДСП або МДФ, покритого пластиком. Для виготовлення кухонного столу часто буває необхідно відпиляти необхідну довжину стільниці від цілого матеріалу. Просто це зробити, виконуючи певні рекомендації.
Вам знадобиться
  • - пиляльні козли;
  • - мелкозубчатая пила;
  • - лобзик;
  • - липка стрічка;
  • - лінійка;
  • - напилок;
  • - кисть;
  • - поліуретан.
Інструкція
1
Відміряйте необхідну довжину стільниці. Наклейте липку стрічку поверх ділянки, який буде відпиляти, щоб стільниця НЕ розкололася при розпилюванні. Покладіть її на пиляльні козли і розпиляєте дрібнозубчастої пилкою або пилою з «зворотним зубом».
2
При використанні дискової пилки або звичайної ножівки по дереву розпилюйте стільницю із зворотного боку щоб уникнути утворення відколів. Обробіть обрізаний край напилком. Якщо необхідно зробити стільницю незвичайної форми, відвезіть матеріал в меблеву майстерню, щоб його розпиляли на спеціальному обладнанні.
3
Встановіть стільницю. Позначте на її нижній частині місце для мийки. Зніміть стільницю, переверніть мийку і прикладіть її до нижньої поверхні стільниці.
4
Обведіть мийку олівцем по краю. Приберіть мийку і проведіть лінію вирізу всередині вже проведеної розмітки.
5
Зробіть в стільниці отвір для мийки по розмітці. Зручно це зробити, поклавши її на пиляльні козли лицьовою стороною вниз. Просвердлите отвори діаметром десять міліметрів в чотирьох місцях лінії вирізу.
6
Випиляєте лобзиком по наміченої лінії отвір для мийки. Зачистіть обрізаний край напилком і нанесіть на нього шар поліуретану.
7
Залишивши стільницю на пильних козлах лицьовою стороною вниз, встановіть в наміченому місці мийку, закріпивши її згідно інструкції по монтажу. Зніміть стільницю із закріпленою мийкою і встановіть її на столі і напольном шафі. Далі можна монтувати сантехніку для мийки.
Зверніть увагу
Якщо ви придбали стільницю з масиву дерева, після установки її необхідно підготувати до використання. Обробіть її поверхню дрібнозернистою шліфувальною шкуркою, а потім нанесіть на неї масло для обробки дерева.Чтоби видалити плями і пошкодження на такий стільниці, просто відшліфуйте пошкоджені місця дрібнозернистою шкіркою і знову обробіть їх спеціальним маслом.