Як очистити кеш в браузері.

Кешем прийнято називати тимчасове сховище файлів, яке браузер використовує для прискорення завантаження одного разу переглянутих користувачем веб-сторінок при подальших відвідинах. Зазвичай такий папці за умовчанням задається граничний розмір, і браузер сам видаляє все, що не вміщається в ліміт. Проте сучасні браузери мають вбудовані функції для ручного видалення файлів з кеша.
Інструкція
1
Для очищення тимчасового сховища файлів інтернет-оглядача Internet Explorer спочатку розкрийте в його меню розділ «Сервіс» і виберіть рядок «Властивості оглядача». Потім у вікні налаштувань браузера перейдіть на вкладку «Загальні» в секції «Історія перегляду» і клацніть по кнопці «Видалити». Різні типи збережених даних видаляються окремо - для цього вікно "Видалення історії перегляду» розділене на секції, в кожну з яких поміщена кнопка видалення інформації певного типу. Потрібний вам розділ названий «Тимчасові файли Інтернету» - натисніть кнопку «Видалити файли», вміщену в нього.
2
В Mozilla FireFox шлях до потрібної опції трохи коротше. Спочатку в розділі меню «Інструменти» виберіть рядок «Видалити особисті дані» або натисніть клавіші Ctrl + Shift + Delete. Потім в діалоговому вікні поставте відмітку в полі «Кеш», а також додайте або приберіть мітки видалення інших типів збережених браузером даних. Для початку процесу зачистки натисніть кнопку «Видалити зараз».
3
У браузері Google Chrome ця операція вимагає, мабуть, найбільшого числа дій. Спочатку клацанням по піктограмі із зображенням гайкового ключа розкрийте меню і виберіть у ньому пункт «Параметри». В завантаженої браузером сторінці перейдіть на вкладку «Розширені» і відкрийте діалогове вікно налаштувань очищення натисканням кнопки «Видалити дані веб-перегляду». В цьому вікні задайте глибину зачистки в випадаючому списку і поставте позначку в полі «Очистити кеш». Мітки в полях інших типів розставте на свій розсуд, а потім натисніть кнопку «Видалити дані веб-перегляду».
4
У браузері Opera розкрийте меню і виберіть пункт «Видалити особисті дані» у розділі "Налаштування". У вікні клікніть по напису «Детальне налаштування» і поставте прапорець у полі «Очистити кеш». Сюди ж вміщено список інших типів даних, які можна видалити - розставте мітки в потрібних полях. Для запуску процесу натисніть кнопку «Видалити».
5
В Apple Safari ця операція включає всього дві дії. Спочатку або скористайтесь гарячими клавішами Ctrl + Alt + E або виберіть пункт «Очистити кеш-пам'ять» в розділі «Правка» меню браузера. Потім натисніть кнопку "Очистити" в діалозі підтвердження операції.