Як почистити шубу з кролика.

Шуба з кролика - ідеальний вибір тих, хто воліє баланс ціни та якості. Кролячі шубки дуже легкі і теплі. Завдяки тому, що кролик добре піддається забарвленню, асортимент фасонів і кольорів шуб практично безмежний. На жаль, це не рятує цінне хутро від випадкових плям, яким він схильний так само, як і будь-яка інша верхній одяг. Але з усього є вихід - найчастіше зовсім необов'язково нести шубку в хімчистку, достатньо почистити її в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - перекис водню
  • - спирт
  • - житні і пшеничні висівки
  • - крохмаль
  • - синя матерія
  • - манна крупа
  • - столовий оцет
Інструкція
1
В першу чергу, спробуйте почистити шубу розчином із спирту, столового оцту і води. Нанесіть даний розчин на хутро шматочком поролону або щіткою. Після цього, протріть хутро серветкою насухо.
2
У випадку, якщо хутро шуби дуже жирний, почистіть гарячими висівками пшениці або жита. Підігрійте висівки, після чого розсипте їх по хутрі і зберіть їх, використовуючи щітку. Далі як слід струсніть шубу і розчешіть.
3
Якщо ваша шуба - з білого кролячого хутра, використовуйте крохмаль або манну крупу. Посипте хутро, після чого як слід «виперіть» його без води, використовуючи тертя різних частин шуби.
4
Пожовклий хутро почистіть розчином перекису водню, з розрахунку одна чайна ложка на один стакан води, після чого висушіть шубку на сонці. Це дозволить домогтися максимального відбілюючого ефекту.
5
Якщо на вашій шубі утворюються грудочки на комірці та манжетах, необхідно змочити такі ділянки розчином спирту і акуратно розплутати грудочки пальцями. Після цього ретельно розчешіть шубку.
Корисна порада
Щоб зберегти вашу шубу в міжсезоння, використовуйте спеціальні шафи або зберігайте її подалі від світла, накривши синьою тканиною, не забуваючи про кошти від молі.