Як сплести квітка з волосся.

Збираючись на вечірку, випускний бал, романтичне побачення або під вінець, хочеться виглядати чарівною. Але, на жаль, часом немає часу йти в салон краси, щоб зробити зачіску. Сплетіть на голові оригінальний квітка з волосся. Його можна зробити самостійно, не звертаючись за допомогою до професіоналів.
Вам знадобиться
  • - довге пряме волосся;
  • - великі бігуді;
  • - гумка для скріплення волосся;
  • - шпильки, невидимки;
  • - лак для волосся;
  • - пінка для укладки;
  • - віск для укладання волосся;
  • - прикраси для зачіски.
Інструкція
1
Вимийте волосся з шампунем. Висушіть їх і змастіть легкої пінкою для укладки. Накрутіть волосся на великі бігуді, щоб при створенні зачіски вони були більш слухняними. Довго тримати їх не потрібно, достатньо 20-30 хвилин.
2
Потім зав'яжіть резиночкой на маківці високий кінський хвіст. Розділіть волосся на кілька прядок. Одну з них зробіть тонкої і обмотайте їй хвіст навколо гумки. Скріпіть кінець невидимкою.
3
Решта волосся розділіть порівну, щоб вийшло непарна кількість прядок. Наприклад, п'ять. Це будуть пелюстки.
4
Наступна дія - кожну прядку змастіть злегка воском для укладання й загорніть пелюсткою під основу хвоста. Добре закріпіть шпильками або невидимками.
5
У скронь можна випустити невеличкі локони і накрутити їх плойкою. Прикрасьте зачіску штучними квітами або декоративними шпильками. Потім збризніть зачіску лаком.
6
Є варіант «квіткової» зачіски для довговолосих модниць і на кожен день. Вимийте волосся з шампунем. Висушіть їх за допомогою круглого гребінця і фену. Надайте обсяг. Якщо у вас кучеряве волосся, випряміть їх за допомогою спеціального прасування.
7
Зробіть прямий проділ. Потім відокремте збоку одну невелику прядку і злегка змастіть її воском для укладання.
8
Сплетіть з цієї прядки тонку слабку косичку. Далі з одного краю коси витягніть невеликі «петельки». Згорніть «розпатлану» косу в квітка, закріпіть шпильками або невидимками. Збризніть волосся лаком.
9
При бажанні такі квіти можна сплести і з кількох пасом, зробивши на голові своєрідний квітник, все залежить від вашої фантазії. А щоб надати зачісці більше оригінальності, пасма, з яких плетуться квіти, спочатку можна пофарбувати тоніком або спеціальним спреєм в інший колір. Наприклад, зробити їх червоними, жовтими, синіми або різнокольоровими.