Як вибрати аналог MacBook Air. аналоги macbook air.

В моді тонкі ноутбуки, серед яких один час лідирував MacBook Air від Apple. Він виділявся алюмінієвим корпусом, скляним тачпадом, екраном 16:10, вагою 1,35 кг і диском SSD в 128 Гб. Однак не всі користувачі, звиклі до операційних систем Microsoft Windows, бажають освоювати MacOs X. Та й ціни на продукти Apple в Росії недешеві. На щастя, тепер вибір тонких і легких ноутбуків не обмежений однією моделлю.
Вам знадобиться
  • - дані про характеристики ноутбуків;
  • - дані про ціни.
Інструкція
1
Серед інших, за концепцією до MacBook Air близький «ультрабук» - нова торгова марка компанії Intel, яка поставила собі за мету створити тонкий і легкий пристрій. Результатом стала модель Acer Aspire S3 з вагою 1,3 кг і товщиною 17,5 мм. У нього спокійний витриманий дизайн, діагональ глянцевого екрану 16: 9. Корпус - з матового магній-алюмінієвого сплаву. Глибина натискання скорочена порівняно із звичайними ноутбуками. Кути огляду не такі великі, як у MacBook Air. Процесор Intel Core i5-2467M, частота якого на 100 МГц менше, ніж у процесора Core i5-2557M в ноутбуці від Apple. В цілому ж характеристики двох моделей схожі. У ноутбуці встановлений гібридний диск. Як накопичувач даних працює жорсткий диск HDD, а на SSD здійснюється кешування даних. Добре працює система вентиляції.
2
Існує ще ряд ноутбуків, що потрапляють під категорію ультралегких і тонких, серед них - U36sd від компанії Asus. Модель оснащена матрицею 13,3 дюйма, процесором Intel, зовнішньою відеокартою NVIDIA, великий знімною батареєю. Ноутбук має товщину 19 мм і масу 1,44-1,66 кг (залежно від розміру батареї). Asus U36sd зовні крупніше, ніж MacBook Air, проте діагоналі у них однакові.
3
Втім, у компанії Asus є ще ультратонкий UX31, нагадує MacBook Air своїм алюмінієвим корпусом і скляним тачпадом. Важить він 1,3 кг.
4
У компанії Lenovo є тонкий U300S, з алюмінієвим корпусом і зручною клавіатурою. Модель 900X3A від Samsung з корпусом з дюралюмінію оснащена суперяскравих дисплеєм і виходить всього за 3 секунди з режиму сну.
5
Використання магнію для виготовлення корпусу дозволило компанії Toshiba створити ультратонкий і легкий ноутбук Z830. Його додаткові переваги - стійка до рідини клавіатура з підсвічуванням, додатковий USB-порт та роз'єми VGA. Важить модель 1,14 кг.
6
Це далеко не всі подібні моделі. Очевидно, що і далі будуть з'являтися нові тонкі і легкі ноутбуки. Тому вибір залежить лише від вашого смаку. Якщо вам важливіше привабливий зовнішній вигляд - вибирайте ефектну модель з алюмінієвим корпусом. Якщо на першому місці характеристики - підберіть ноутбук, найбільш близький до MacBook Air, хоча у всіх моделей свої переваги. Плюсом більшості моделей в порівнянні з Air є більш доступна вартість в країнах СНД через високі цін на продукти Apple тут.