Як схуднути за допомогою фізичних вправ. Як швидко схуднути за допомогою вправ галя.

Зайва вага, жирові відкладення, що втратила пружність і красу шкіра, - все це свідчить про проблеми, які говорять про необхідність почати роботу над своїм тілом. Схуднути можна за допомогою фізичних вправ, які дадуть результати в досить короткі терміни і не поставлять під загрозу ваше здоров'я.
Інструкція
1
Поставивши за мету схуднути, займаючись спортом, пам'ятайте про те, що нерегулярні заняття не принесуть потрібного результату. Якщо ви один-два рази на тиждень будете піднімати гантелі або качати прес, то отримаєте лише розчарування і залишитеся зі своїми зайвими кілограмами. Виробіть схему занять, яка буде підходити під ваш розклад, чи не стане заважати роботі, домашнім справам і спілкуванню з сім'єю. Займатися потрібно не менше чотирьох-п'яти разів на тиждень, приблизно по півтори години. Такий темп спочатку буде даватися з трудом, але вже через два тижні ви перестанете втомлюватися і почнете помічати перші результати своєї праці.
2
Запишіться в спортзал або виробіть власну систему занять вдома. Плюс спортзалу в тому, що там ви не тільки знайдете безліч тренажерів для роботи над різними групами м'язів, а й отримаєте кваліфіковані поради від тренерів. Під їх наглядом ви будете працювати наполегливіше. Удома ж ви надані самі собі, вас нікому підганяти і змушувати викладатися на всі сто. Тому, вибравши другий варіант, ви будете мати потребу в мотивації і силі волі.
3
Включіть в свої заняття різні види навантаження. Запам'ятайте, що схуднути, наприклад, хитаючи прес, вам не вдасться. Так, ви зміцните м'язи, але вони так і залишаться під шаром жирових відкладень. Тому вам потрібно діяти за трьома напрямками: аеробне навантаження, зміцнення м'язів і розтяжка. У комплексі вони допоможуть скинути зайву вагу, підтягти тіло і виглядати чудово.
4
Аеробне навантаження - це скакалка, біг, танці, аеробіка, стрибки. Вона повинна займати третину тренування. Зміцнення м'язів - це робота з гантелями і власною вагою. Качайте прес, руки, спину і ноги за допомогою різних вправ. Розтяжка закріпить результат, розслабить м'язи, допоможе створити силует і сприятиме аеробних навантажень у спалюванні жиру. Їй потрібно закінчувати кожне заняття.
5
не відступає на півдорозі. Красиве тіло - результат тривалої і наполегливої роботи. Отримавши деякі плоди своєї праці, не зупиняйтеся на цьому. Пам'ятайте, що досконалості немає межі. Ваше підтягнуте тіло віддячить вам не тільки красою, але й здоров'ям.
Зверніть увагу
Без обмеження вживання шкідливих продуктів результати доведеться чекати набагато довше. Постарайтеся максимально скоротити в своєму раціоні солодощі, борошняні вироби, жирні страви і алкоголь. Харчуйтеся правильно, пийте багато чистої води.
Корисна порада
Для прискорення спалювання жиру спробуйте вживати в їжу грейпфрути, одну або дві чашки натуральної кави в день і зелений чай. Крім цього, придбайте зміцнюють лосьйони для тіла і змащуйте їм проблемні ділянки тіла щовечора.