Як налаштувати 3g-інтернет. Як зробити інтернет 3g.

Мобільний інтернет - просто знахідка для тих, хто не любить сидіти на місці, але постійно повинен бути в мережі. На виручку таким людям приходять оператори стільникового зв'язку, які пропонують бездротовий 3G-модем для роботи з інтернетом. Придбати комплект обраного оператора можна в будь-якій точці країни, налаштувати також не складе труднощів.
Інструкція
1
Першим ділом вставте в CD-привід міні-диск, що постачається разом 3G-модема, при цьому не підключаючи сам модем. Дочекайтеся появи спеціального вікна по установці 3G модема.Прімечаніе: Якщо вікно не спливло, ймовірно, у вас вимкнена функція автозавантаження. В даному випадку, для установки драйвера потрібно зайти в розділ «Мій комп'ютер», зробити клік правою кнопкою миші на ярлику CD і натиснути «Автозавантаження».
2
У вікні необхідно вибрати установку драйверів і програми для управління модемом.Прімечаніе: Зверніть увагу, що для кожної моделі 3G модема програми по їх установці виглядають по-різному.
3
Виберіть директорію для збереження, натисніть «Далі».
4
Зачекайте повної установки програми. Після установки, програма запропонує перезавантажити ваш комп'ютер.
5
Після перезавантаження системи вставте сам модем в USB-порт вашого комп'ютера, дочекайтеся поки операційна система визначить пристрій.
6
Увійдіть в користувальницький інтерфейс модема.Прімечаніе: Ярлик програми модему з'явиться на вашому Робочому столі. Зазвичай це зображення мобільного телефону.
7
Натисніть кнопку підключення в інтерфейсі - напис «Підключити», «Старт» або ярлик Internet Explorer.Подключеніе встановлено! Можете почати користуватися інтернетом!