Як робити домашнє завдання 7 класу.

У сьомому класі в шкільну програму загальноосвітнього закладу додається кілька нових предметів для вивчення. Тому вчитися і виконувати домашні завдання стає трохи важче, ніж раніше.
Інструкція
1
Особливу увагу приділяйте новим, що недавно з'явилися предметів програми. У сьомому класі до освітнього мінімуму, як правило, додаються такі дисципліни, як: - фізика; - політика і право (суспільствознавство); - основи інформатики та обчислювальної техніки; - образотворче мистецтво; - математика замінюється алгеброю і геометрією; - хімія.Поскольку ці предмети для вас в новинку, на початковому етапі вивчення доведеться докласти максимум зусиль до того, щоб встигати з цих дисциплін. Підготовку домашнього завдання в 7 класі починайте саме з них, поки вони не стануть даватися вам з легкістю.
2
У 7 класі на уроках фізики, хімії та інформатики учням починають вперше задавати лабораторні роботи додому. Для їх виконання відведіть спеціальний зошит, для кожної дисципліни - окрему. Зошит підлягає заміні кожну чверть, тому 12 або 24-листової цілком вистачить. Лабораторна робота являє собою письмове оформлення заданого вам на будинок експерименту. На початку неї вказується точна назва роботи, її мета та інструменти, за допомогою яких вона буде виконана. Потім докладно опишіть порядок проведення експерименту і отримані результати.
3
Якщо в 7 класі у вас виникають труднощі з домашнім завданням, скористайтеся ГДЗ, які зараз випускають багато видавництв шкільної літератури. Абревіатура «ГДЗ» розшифровується як «готові домашні завдання». У цій книзі містяться відповіді на всі завдання і вправи, передбачені освітньою програмою для сьомого класу. Цю книгу можна купити в будь-якому книжковому магазині, або ж завантажити безкоштовний примірник в інтернеті. Оскільки, єдиного переліку підручників у Міністерстві освіти немає, в ГДЗ зазвичай на кожну дисципліну доводиться по кілька книг різних авторів із зазначенням докладних рішень.
4
Застава якісно виконаного вами домашнього завдання - гранична увага під час пояснення нового матеріалу на уроці. Ви не зможете виконати завдання, якщо не будете повністю розбиратися в вивченій темі. Тому ретельно конспектуйте на уроці слова викладача, не відволікайтеся на балакунів сусідів по парті та інші фактори.