Як встановити драйвера для Toshiba.

Під час налаштування ноутбуків вкрай важливо правильно підібрати драйвери для багатьох пристроїв. Щоб не витрачати на цей процес занадто багато часу, рекомендують відразу використовувати оригінальні комплекти робочих файлів.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет.
Інструкція
1
При роботі з мобільним комп'ютером фірми Toshiba використовуйте програмне забезпечення і драйвери, надані виробниками цих ноутбуків. Увімкніть ваш комп'ютер і налаштуйте з'єднання з інтернетом.
2
Запустіть інтернет-браузер. Перейдіть на сторінку www.toshiba.ru. Це російська версія офіційного сайту зазначеної фірми. Знайдіть категорію «Сайти продуктів». Клікніть по посиланню «Ноутбуки та опції». Дочекайтеся відкриття нової сторінки.
3
Тепер клікніть по пункту «Завантаження», розташованому в категорії «Підтримка та завантаження файлів». Після запуску форми виберіть тип «Портативний комп'ютер».
4
В наступному полі вкажіть продуктову лінійку, до якої належить ваш ноутбук. Зверніть увагу на наступну особливість: схожі моделі ноутбуків можуть бути зараховані до категорій Satellite і Satellite Pro.
5
Вкажіть версію операційної системи, під управлінням якої працює ваш мобільний комп'ютер. В даному випадку особливу увагу варто приділити розрядності ОС. Натисніть кнопку «Пошук» і дочекайтеся надання списку відповідних драйверів.
6
Скачайте ті додатки, які вам необхідно встановити. Не завантажуйте файли з тегом BIOS Update, якщо ви не плануєте змінювати версію мікропрограми мобільного комп'ютера. Після завантаження всіх вибраних файлів відкрийте папку, куди вони були збережені.
7
По черзі запустіть файли-додатки. Після відкриття кожного з них дотримуйтесь покроковому меню установки програмного забезпечення. В останньому вікні виберіть пункт «Перезавантажити пізніше». Це позбавить вас від необхідності перезавантажувати ноутбук після установки кожної програми.
8
Виконавши інсталяцію всіх додатків, відкрийте диспетчер пристроїв. Оновлення драйверів для тих пристроїв, які як і раніше помічені знаками оклику. Перезавантажте ноутбук.