Як закачати фільми на Nokia.

Сучасний телефон - вже не просто пристрій зв'язку, а цілий розважальний центр у вас в кишені. Серед нових можливостей виділяється відтворення мультимедійних файлів. Вам стає доступним перегляд улюблених фільмів в будь-який час і в будь-якому місці.
Інструкція
1
Телефони фірми Nokia не перестають оновлюватися. Різні покоління мобільних телефонів значно відрізняються за видами форматів відтворення. Тому для початку перевірте в інструкції вашого телефону, які формати відео підтримує дана модель. Далі подивіться, чи достатньо вільного місця в пам'яті пристрою.
2
На сайтах є цілі розділи, де розміщені фільми, стислі під формат КПК і телефонів. Але іноді потрібний файл необхідно самостійно переконвертувати під свій телефон. Для цього завантажте з інтернету відеофайл в одному з популярних відеоформатів (mpg4 або avi), а потім будь-якої зручної програмі-конверторе збережіть в потрібному форматі. Посилання для скачування фільмів і софту приведені в якості додаткових джерел.
3
Готовий фільм скопіюйте на мобільний телефон, для чого використовуйте кабель і диск з софтом, які додаються до телефону. Поставте диск в дисковод, встановіть драйвер. Потім підключіть телефон через кабель до комп'ютера. На екрані телефону з'явиться сповіщення за вибором підключення. Вибирайте пункт «Накопичувач». Далі відкрийте карту пам'яті свого телефону, натиснувши на значок «Мій комп'ютер» на робочому столі комп'ютера. Помістіть фільм в потрібну папку вашого телефону, вона має назву «Video».
4
Попередній крок можливо здійснити в програмі PC Suite. Для цього скачайте Nokia PC Suite з офіційного сайту Nokia (http://www.nokia.com/ru-ru/) і інсталюється її на комп'ютер. Підключіть свій мобільний телефон Nokia до комп'ютера через кабель USB і в який з'явився оповіщенні виберіть замість пункту «Накопичувач» назва програми «PC Suite». Запустіть програму. Перетягніть потрібний відеофайл на іконку з вашим мобільним телефоном. Можна також вибрати місце, куди копіювати - на C або на E.
5
Зручним у застосуванні є і також може стати в нагоді додаток Nokia ExpressConnect, яке ви можете завантажити на ПК. Це дозволить вам негайно підключити телефон до комп'ютера, звідки знову встановити потрібні файли.