Як отримати доступ в контакти мобільного.

Адресна або телефонна книга - основний розділ кожного мобільного телефону, де зберігаються всі необхідні користувачу контакти. Переглянути, чиї номери записані в телефонній книзі мобільного апарата, можна в будь-який момент. Для цього достатньо виконати кілька простих кроків.
Вам знадобиться
  • -мобільний телефон.
Інструкція
1
Розділ «Контакти» мобільного телефону зберігає всю інформацію про абонентів користувача і дозволяє швидко знайти і відредагувати той чи інший номер і його ім'я.
2
Відкрити даний розділ не складе труднощів. Для цього достатньо натиснути на кнопку «Меню» і в списку, знайти пункт «Контакти». Ряд моделей телефонів містить дані про інших абонентах в телефонній (або адресному) книзі. Залежно від моделі телефону цей розділ може називатися по-різному. Кнопками навігації виберіть потрібний пункт, пересуваючись вправо, вліво, вгору і вниз. Знайти його допоможуть спеціальні піктограми і відповідні написи-назви.
3
У «Контактах» можна знаходити, додавати, змінювати, редагувати, встановлювати настройки, в тому числі визначати номери для швидкого набору і параметри наявних записів. Для полегшення пошуку потрібного абонента виберіть опцію «Знайти контакт» і наберіть перші літери його імені.
4
Отримати доступ до контактів мобільного телефону можна і за допомогою комп'ютера. Ця функція особливо зручна при зміні телефону або сім-карти. До того ж вона зберігає і інші дані телефону. Один з таких сервісів - 2memory. При його використанні вся необхідна вам інформація буде зберігатися в особистому кабінеті на сервері. Для доступу до сервісу потрібно зайти на сайт «другої пам'яті» і вибрати додаток: для мобільного або комп'ютера. Якщо ви вирішите встановити програму на свій телефон, натисніть кнопку «Додаток для мобільного». Введіть номер свого телефону і дочекайтеся sms-повідомлення з посиланням, по якому можна завантажити і встановити в мобільний апарат програму для копіювання даних.
5
Своїм абонентам стільниковий оператор Мобільних Теле Систем (МТС) пропонує скористатися функцією «Друга пам'ять», яка дозволяє дублювати в своєму особистому кабінеті на офіційному сайті МТС контакти, фото і музику. Завдяки «Другий пам'яті» можливо не тільки зберігати дані, наявні на телефоні, але і переносити їх з одного апарату на інший. Дана послуга платна. Її вартість конкретно для свого регіону можна дізнатися на офіційному сайті МТС.
6
Аналогічні послуги надають і оператори інших стільникових мереж. Також існують спеціальні онлайн-органайзери. За їх допомогою дані можна скопіювати на сервер і потім редагувати контакти на комп'ютері.
7
Для доступу до контактів телефону корисною буде і послуга «Мобільний сейф», але поки вона надається тільки абонентам МТС.