Як відкрити курси вивчення англійської мови. Як відкрити онлайн школу англійської мови.

Відкриваючи курси вивчення мов, важливо знати про юридичний бік питання. Мало знайти хорошого викладача. Важливо забезпечити процес так, щоб він проходив без порушень законодавства.
Інструкція
1
Насамперед, відповідно до Федерального Закону №99, освітня діяльність підлягає ліцензуванню. Виняток становлять лише разові освітні акції (семінари, тренінги), після яких не видається документа про пройдений навчанні. Крім того, не потрібно отримувати ліцензію на індивідуальну педагогічну діяльність (але все одно доведеться зареєструвати індивідуального підприємця і виплачувати податки). Для отримання ліцензії необхідно надати документи про кваліфікацію педагогів, наявності методичних посібників та інших ресурсів для навчання. Повний порядок надання ліцензії регламентується "Постановою від 16 березня 2011 N 174 Про затвердження положення Про ліцензування освітньої діяльності".
2
Юридичні питання доставлять найбільше клопоту. Крім ліцензії, це реєстрація юридичної особи, постановка його на облік у податкову інспекцію і різні наглядові служби. При роботі з дітьми до 18 років обов'язково дотримання санітарних норм. Приміщення курсів також повинне відповідати нормам протипожежної безпеки. Але, якщо ви готові розібратися з усіма бюрократичною тяганиною, наступний пункт роботи не утруднить вас.
3
Щоб організувати курси, необхідно знайти зручне приміщення з обладнанням і, звичайно викладачів англійської мови. Це мають бути кваліфіковані педагоги, які мають відповідну освіту. Можна найняти і молодих фахівців, вони сповнені ентузіазму, але брак досвіду, звичайно, дасть про себе знати. Викладач повинен організувати навчальний процес грамотно, захоплююче і відповідно до запитів учнів. І, звичайно, вам необхідний людина, що займається рекламою. Саме його робота, особливо в перший час, забезпечуватиме вам набір груп. Потім, якщо ви заробите собі позитивну репутацію, люди будуть приходити самі, дізнаючись про ваших курсах від знайомих та друзів.
Англійська мова прагнуть вивчати майже всі, тому відкриття курсів англійської мови може стати вигідним бізнесом зі стабільно зростаючим прибутком. При відкритті подібних курсів варто звертати увагу на специфіку населеного пункту, основних клієнтів (діти або дорослі) і наявність складу кваліфікованих викладачів. Курси , як і будь інший бізнес, необхідно буде зареєструвати в установленому законом порядку.
Інструкція
1
Те, якими будуть ваші курси, сильно залежить від населеного пункту. У маленькому місті бажаючих вивчати англійську мову не дуже багато, в основному це школярі різного віку та рівня підготовки. Тому знадобляться курси загальної англійської мови (за шкільною програмою). У великих містах буде користуватися попитом і ділова англійська мова, і юридичний, і технічний.
2
Визначтеся з вашими основними клієнтами. Навіть у мегаполісі не має сенсу відкривати відразу багатопрофільні курси англійської мови. Відкрийте спочатку кілька найпопулярніших напрямків (англійська для старшокласників, ази ділової англійської і т.д.). З ростом популярності ваших курсів і припливом клієнтів можна буде розвивати інші напрямки.
3
Знайдіть викладачів, які сильні саме в тих областях англійської мови, які будуть користуватися найбільшим попитом. Найкраще брати викладачів з досвідом роботи, але для навчання першим крокам в англійській мові підійдуть і перспективні студенти спеціалізованих вузів.
4
Не забудьте про рекламу курсів. Виготовте листівки і поширюйте їх у місцях скупчення ваших потенційних клієнтів (у офісних центрів, непрофільних вузів, шкіл). Підготуйте рекламну інтернет-розсилку, в якій в простій і доступній формі розповідалося б про переваги ваших курсів, і почніть відправляти її за адресами потребуючих в співробітниках зі знанням англійської мови компаній. Такі компанії можуть оплатити навчання у вас своїх співробітників, якщо ви їх зацікавите.
5
Займіться обладнанням приміщення для занять. Воно повинно бути досить просторим і мати все необхідне для занять (комп'ютери, навушники, дошка з маркером). Заздалегідь купіть підручники, за якими ви будете займатися. Потім ви зможете продати їх клієнтам, адже їм легше буде купити підручники у вас, ніж шукати їх по всьому місту.
6
Підходящої організаційно-правовою формою для курсів англійської мови буде некомерційне освітній заклад (НОУ). Щоб його зареєструвати, потрібно розробити статут, мати в оренді відповідні приміщення, сплатити державне мито. Реєстрація НОУ здійснюється територіальними органами Міністерства юстиції.