Як відкрити інтернет магазин ювелірних виробів.

Ринок коштовностей і прикрас розвивається стрімко, і з кожним роком частка онлайн-торгівлі лише збільшується. Перевага інтернет-магазинів ювелірних виробів в тому, що потенційні покупці можуть проводити багато часу на сайті і ретельно вибирати прикраси. Неможливість приміряти їх легко компенсується якісними фото. При цьому перспективи просування в інтернеті цілком конкурують з популярними оффлайн-стратегіями.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - послуги дизайнера;
  • - фотоапарат;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Виберіть назву і доменне ім'я для вашого інтернет-магазину ювелірних виробів. Постарайтеся знайти таке слово, яке б звучало зрозуміло, не вимагало побуквенно диктування і не викликало різночитань. Перевірити доменне ім'я на наявність і зареєструвати власне ви можете на одному з популярних сервісів, наприклад, nic.ru. Там же ви зможете купити вже зареєстрована назва, яке здається вам дуже вдалим.
2
Розробіть структуру сайту. Вона повинна бути максимально зрозумілою навіть недосвідченому користувачу. Організацію товарів слід робити логічною, а також підштовхує до покупки. Щоб знайти потрібний товар, користувач повинен зробити не більше трьох кліків - це «золоте правило» розташування підкаталогів і артикулів перевірено найбільшими інтернет-магазинами світу. Не перевантажуйте сайт зайвою інформацією: курсами валют, непотрібними статтями, довідковою інформацією, яку мало хто читає.
3
Створіть дизайн сайту: в даному випадку доцільно вдатися до послуг професіоналів, а не використовувати готові шаблони. Для інтернет-магазина ювелірних виробів переважний мінімалізм, вишуканість і високий рівень графіки. Неякісний дизайн може відштовхнути потенційних покупців, адже мова йде про придбання досить дорогих товарів. Саме тому інтерфейс вашого порталу повинен вселяти довіру.
4
Оберіть хостинг для розміщення сайта. Після того як ви вивантажите його на постійній посиланню, можете приступати до наповнення інтернет-магазину.
5
Зробіть максимально якісні і ефектні фото. Доцільно запропонувати кілька знімків для кожного виробу, зробивши різні ракурси, додавши функцію збільшення. Не меншим ефектом володіють і фотографії прикраси на моделях в готових образах.
6
Додайте докладний опис кожного виробу. Вкажіть матеріали, проби металів, характеристики дорогоцінних каменів. Вкажіть точні розміри. Зробіть таблицю розмірів для вибору кілець і детально поясніть, як нею користуватися.