Як завантажити icq для телефону.

ICQ - легкий і зручний в обігу інтернет-пейджер. Він дозволяє відправляти миттєві повідомлення друзям і бути з ними завжди на зв'язку. «Аська» практично не витрачає трафік, і тому вона дуже зручна у використанні. Ще одна перевага додатки - наявність мобільної версії.
Вам знадобиться
  • - телефон з доступом в інтернет або комп'ютер.
Інструкція
1
Якщо можливості вашого телефону дозволяють використовувати додаткові додатки, завантажте в нього ICQ, і зможете в будь-який момент відправляти друзям короткі повідомлення і sms.
2
Для цього зайдіть на офіційний сайт розробника, попередньо ввівши в адресний рядок вашого браузера адресу http://www.icq.com/ru. Потім зі списку запропонованих програм виберіть найбільш відповідну для вас і моделі вашого телефону версію. Також ви можете з головної сторінки сайту перейти в розділ «Мобільна ICQ» і вибрати зі списку, для якої моделі телефону необхідна програма. В архіві представлені версії для Android, iPhone, Windows Phone, Symbian, Bada, Java, BlackBerry, Windows Mobile, Mobile Web-Chat.
3
Натисніть посилання «Завантажити для ...». Після чого вам буде запропоновано вказати мову програми і ввести номер вашого телефону, на який буде доставлена посилання на адресу, де можна буде завантажити ICQ для моделі будь-якого мобільного апарата.
4
Перейдіть за вказаною адресою. Скачування необхідного додатку почнеться автоматично. Якщо ви використовуєте комп'ютер, пізніше вам потрібно буде перенести додаток за допомогою USB або Bluetooth в ваш телефон і встановити.
5
Найзручніше завантажувати ICQ за допомогою телефону, для цього також потрібно вказати номер вашого мобільного. Після чого протягом деякого часу вам прийде безкоштовне відповідь sms-повідомлення з зазначеної в ньому посиланням, по якому необхідно буде пройти для подальшого скачування програми.
6
Якщо не хочете завантажувати за допомогою телефону, скористайтеся комп'ютером і будь пошуковою системою. Задайте в пошуковому рядку основні параметри, наприклад, «скачати аську для телефону». Після чого на наступній сторінці виберіть один із запропонованих сайтів, де представлений різноманітний софт, і перейдіть за вказаним посиланням. Потім натисніть посилання «Скачати».
7
Залежно від того, на якій файлообмінник залито додаток, скачування може початися відразу або доведеться слідувати інструкціям системи. У цьому випадку необхідно слідувати зазначеним кроків. Як правило, для цього потрібно буде вказати варіант для скачування: безкоштовний, з очікуванням і переглядом реклами, або з використанням преміум-коду. Виберіть безкоштовне або просте скачування. Відмовтеся від використання пробного періоду. Потім введіть в спеціальне поле символи з картинки. Потім клікніть по кнопці «Завантажити». Зачекайте секунд 60 і натисніть на інформацію, що з'явилася посилання.