Як поставити фотошпалери на робочий стіл.

Встановлене за замовчуванням разом з операційною системою фонове зображення робочого столу графічного інтерфейсу Windows можна змінити практично в будь-якій версії цієї операційної системи. Навіть у тих, які з волі корпорації Microsoft не підтримують такої опції. Залежно від версії ОС способи заміни «шпалер» будуть відрізнятися - в одних достатньо вибору пункту в контекстному меню, в інших доведеться встановлювати або разово використовувати додаткові програми.
Інструкція
1
Якщо фотошпалери, які ви хочете встановити, розміщені в інтернеті, найпростіший спосіб вирішення завдання - скористатися відповідною опцією браузера. Для цього завантажте в його вікно зображення в повному розмірі - зазвичай це робиться клацанням по зображенню мініатюри потрібного варіанту шпалер. Потім клікніть повне зображення правою кнопкою і виберіть у випадаючому контекстному меню потрібний пункт. У різних браузерах він сформульований трохи по-різному - в Opera ця команда названа «Як зображення робочого столу», в Internet Explorer - «Зробити фоновим малюнком», в Mozilla Firefox - «Зробити фоновим малюнком робочого столу».
2
В браузерах Google Chrome і Apple Safari такого пункту в меню картинок не передбачено, тому скористайтеся аналогічної опцією операційної системи. Для цього спочатку збережіть повне зображення в комп'ютер, потім за допомогою «Провідника», який викликається натисканням клавіш Win + E, перейдіть в папку картинки і клацніть її правою кнопкою миші. Під сплив меню потрібний пункт названий «Зробити фоновим зображенням робочого столу» - виберіть його.
3
Що зберігається в комп'ютері файл з фотошпалерами можна зробити фоновим зображенням і через спеціальний аплет панелі управління - в останніх версіях ОС Windows він називається «Персоналізація». Для його запуску клікніть існуючу картинку робочого столу правою кнопкою миші і виберіть у меню рядок «Персоналізація». Під таблицею з іконками тим у вікні що відкрилося аплету поміщена і картинка з підписом «Фон робочого столу» - клацніть по ній і в цей же вікно буде завантажена сторінка з таблицею відомих системі варіантів фонових зображень. Щоб додати в нього власні файли натисніть кнопку «Обзор», в діалозі вкажіть папку, в якій вони зберігаються, і натисніть OK. Потім виберіть іконку потрібної картинки в змінилася таблиці, в полі «Положення зображення» задайте параметри його розміщення на робочому столі та натисніть «Зберегти зміни».
4
Якщо у вашій версії ОС функція заміни фонового зображення відключена, скористайтеся однією із спеціалізованих програм. Посилання на сторінку завантаження однієї з найпростіших і безкоштовних утиліт цього роду наведена нижче. Вона називається Starter Wallpaper Changer, не вимагає інсталяції і не висить постійно в оперативній пам'яті комп'ютера, відгризаючи ресурси процесора. Користуватися утилітою дуже просто - запустіть її, натисніть кнопку Browse, знайдіть в стандартному діалозі потрібний файл фотообоев і натисніть «Відкрити». Потім клацніть по кнопці Apply і після чергового завантаження операційної системи фонове зображення робочого столу зміниться.