Як купити авто б/у в Україні.

Автомобілі на українському вторинному авторинку залучають росіян, перш за все, своєю ціною, яка трохи нижче вартості транспортних засобів, що реалізуються в нашій країні. Для придбання автомашини буде потрібно виїзд за кордон, тому особливу увагу приділіть процедурі реєстрації тимчасового перебування на території України.
Вам знадобиться
  • - інтернет
  • - імміграційна картка
Інструкція
1
Підберіть відповідний для вас автомобіль на одному з українських сайтів з продажу транспортних засобів, наприклад, на avtobazar.ua, autobrand.com.ua або avtostop.com.ua. Зайшовши на один із сайтів, задайте в рядку пошуку необхідні параметри. Обов'язково вкажіть приблизну вартість машини і рік випуску. У новому вікні з'являться оголошення, найбільше відповідні даними запиту.
2
Скористайтеся контактними даними продавців, щоб зв'язатися з ними і уточнити деталі. Намагайтеся вибирати ті автомобілі, які продаються в одному і тому ж місті. Це дозволить вам, прибувши на місце, ознайомитися з максимальним числом автомашин.
3
Після вибору автомобіля, ретельного його огляду та досягнення фінансового компромісу між вами і продавцем настає процес оформлення. Для цього знадобляться документи, що посвідчують особу (паспорта двох сторін), ваша імміграційна карта або тимчасова реєстрація в ОВІРі, технічний паспорт транспортного засобу (в Україні - свідоцтво про реєстрацію ТЗ), генеральна довіреність і її копія, якщо продавець діє по ній.
4
Найбільш надійний спосіб покупки машини - зняття її з обліку з наступним оформленням купівлі-продажу. Саме в цьому випадку ви станете прямим власником автомобіля. При знятті транспортного засобу з обліку автомобіль буде перевірений по всіх існуючих баз даних: арешт, контроль, викрадення. Після перевірки та зняття автомобіля в технічному паспорті поставлять печатку і видадуть транзитні номери з терміном дії до трьох місяців.
5
Оформіть договір купівлі продажу через комісійний магазин, нотаріальну контору чи Біржу (останні тепер є при ДАІ). Вам видадуть три примірники договору з оригінальною печаткою. В техпаспорті буде проставлена відмітка про реєстрацію даного договору і відповідною датою. Протягом 10 днів після укладення договору купівлі-продажу ви повинні будете поставити авто на облік.
Зверніть увагу
При перетин митниці співробітники прикордонної служби не стануть вимагати пред'явлення закордонного паспорта. Однак наявність такого спростить і прискорить процес проходження російсько-українського кордону і заповнення імміграційної картки.