Як записати відеокасету на диск. Як переписати відеокасети на диск відеокартою.

Сьогодні значно змінилися технології відео, і на зміну відеокасетами прийшли DVD. Якість на цих носіях сильно відрізняється, але у багатьох збереглися якісь улюблені записи на касетах, які хотілося б зберегти і переглядати. Для цього потрібно перенести запис з відеокасети на диск , а зробити це можна в такий спосіб:
Вам знадобиться
  • TV-тюнер, програма WinDVD_Creator, відепроігриватель, відеокасета, DVD-диск.
Інструкція
1
Проведіть оцифровку відео, для цього вам знадобиться пристрій відеозахоплення, яке перетворює аналоговий сигнал в цифровий. В якості загарбного пристрою використовуйте TV-тюнер.Перед оцифруванням встановіть програму WinDVD_Creator, яка є в комплекті.
2
Для того, щоб справити відеозахват, підключіть відеомагнітофон або відеокамеру у входи «video» і «audio» на тюнері. Увімкніть відеомагнітофон, вставте касету, натисніть «play». Натисніть клавішу «VHS», після цього на екрані монітора у вікні тюнера повинен з'явитися відеоматеріал, що міститься на відеокасеті.
3
Натисніть на панелі управління «Панель записи» або скористайтеся правою кнопкою миші, відкрийте меню тюнера і виберете аналогічну команду. З'явиться діалог «Панель записи» .Натисніть вкладку «Настройки запису відео/аудіо. Виберіть формат для здійснення оцифровки відео. Нічого не чіпайте в лівій колонці внизу, там встановлюється все автоматом. Виберете в нижній правій колонці «записати файл» і вкажіть шлях для запису.
4
Перейдіть у вкладку «Запис», включите запис (натисніть на зображення відеокамери). Після цього файл буде мати розширення mpg або avi, wmv. Це і є цифровий запис, яку можна записати на диск і переглядати на DVD-плеере.Теперь ви можете самостійно записати свої улюблені записи, що зберігаються на відеокасетах і насолоджуватися своєю роботою разом з рідними, близькими та друзями. Адже у багатьох таку знаменну подію в житті, як весілля або народження дитини записано саме на відеокасетах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=73t-rjurIxw