Як перевести музику в mp3. Як переробити аудіозапис в формат мп3.

Певні категорії мобільних телефонів і портативних плеєрів сприймають лише обмежене число форматів аудіозаписів. Для успішного відтворення треків з використанням зазначеного обладнання необхідно виконати конвертацію файлів.
Вам знадобиться
  • - Sound Forge;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви маєте в своєму розпорядженні високошвидкісним доступом в інтернет, скористайтеся online-ресурсами, що дозволяють швидко виконати зміну формату музичного треку. Увімкніть комп'ютер і активуйте з'єднання з інтернетом. Запустіть web-браузер і відкрийте сайт media.io/ru.
2
Натисніть кнопку «Виберіть файл». Після запуску провідника виберіть музичний трек, формат якого вам необхідно змінити. Тепер поставте прапорець навпроти пункту mp3 в полі «Формат». Аналогічним чином активуйте опцію «Дуже висока якість».
3
Після підготовки параметрів натисніть кнопку «Конвертувати». Дочекайтеся завершення роботи утиліти. Через деякий час буде запущено нове вікно. Натисніть кнопку «Завантажити». Перевірте працездатність файлу після закінчення завантаження.
4
Якщо ви хочете мати можливість змінювати формат аудіофайлу без доступу в інтернет, встановіть програму Sound Forge. Пам'ятайте про те, що це досить потужний аудіоредактор, що дозволяє накладати різні ефекти на треки. За допомогою цієї програми ви можете не тільки змінити формат файлу, але і поліпшити якість звуку.
5
Запустіть Sound Forge. Перейдіть в категорію File і натисніть кнопку Open. Виберіть потрібний аудіофайл. Зачекайте, поки він буде завантажений в робоче вікно програми. Після цього знову відкрийте меню File і перейдіть до опції Save As.
6
Дочекайтеся запуску діалогового меню, що містить інформацію про файл. Виберіть тип mp3. Встановіть значення bit rate. Для забезпечення гарної якості звучання використовуйте параметр 256 kbit/s.
7
Виберіть каталог для збереження нового аудіофайлу. Натисніть кнопку Save. Аналогічним чином змініть формат решти звукових треків. Ви також можете використовувати менш складні програми, наприклад, Total Audio Converter.