Як підготувати привітання з Новим роком.

Привітання з Новим Роком приємні і великим, і маленьким. Якщо діти приходять у захват тільки від одного виду Діда Мороза і Снігуроньки, то дорослі відзначають оригінальність і стиль, з яким поздоровлення були піднесені. Щоб ваші старання оцінили, готуйтеся до зимових свят заздалегідь.
Інструкція
1
Привітати з Новим Роком дитини так, щоб він отримав максимум задоволення, достатньо просто. Зовсім маленьким, від року до трьох, подобаються яскраві кольори і правильні геометричні форми. Нарядитеся клоуном, надівши кольоровий перуку і червоний ніс. Накиньте на себе імпровізований плащ з тканини з різнокольоровими квадратами, колами, прямокутниками. Покажіть дитині фокус, сховавши подарунок за довгими полами плаща і витягнувши його після виголошення таємничого заклинання. Якщо малюк вже розмовляє, запропонуйте вимовити заповітні слова разом. Кроха буде в захваті і надовго запам'ятає Новий Рік.
2
Для поздоровлення дітей постарше можна вбратися Дідом Морозом або запросити актора на будинок. З малюками експериментувати не варто - вони злякаються незнайомця з довгою бородою. А ось в 5-10 років побачити казкового чарівника, повелителя зими, буде справжнім святом. Заздалегідь вивчите з хлопцями вірші або пісні, які потрібно прочитати і заспівати Дідові Морозу в обмін на подарунок. Підготуйте також текст для аніматора, якщо це не буде тато чи дідусь. Заздалегідь повідомте ім'я дитини, що він любить, чим цікавиться. Малюк буде здивований, якщо Дід Мороз опиниться в курсі всіх його пристрастей і підтримає розмову на теми, що цікавлять.
3
Обходити увагу безпосереднього керівника не варто, обов'язково привітайте і його з Новим Роком. Якщо у відділі кілька людей, розіграйте жартівливу сценку з життя офісу. Або складете пісню на мотив відомої мелодії. Якщо в компанії є співробітники, які вміють працювати в графічному редакторі, зробіть колаж з фотографій працівників і начальника. Його можна зобразити Дідом Морозом, секретаря - Снігуронькою, інших офісних жителів - ельфами, феями та іншими казковими персонажами. Піднесіть свій сюрприз на банкеті, присвяченому початку зимових свят чи просто в останній робочий день.
4
Все придумані поздоровлення помістіть в красиву листівку, щоб вона ще довго нагадувала про свято своїм власникам. Зробити її можна своїми руками. Взявши аркуш цупкого паперу формату А4, розмістіть на ньому мішуру, бісер, намистини. Намалюйте ялинкову гілочку. Наклейте банти і стрічки. Листівка вийде об'ємної та оригінальною, таку точно не купиш в магазині.