Як зібрати намет швидко.

За останні пару десятків років новітні матеріали і технології були впроваджені і в туристичній індустрії. Сьогодні у вас є можливість, вирушивши на природу, не тягнути з собою намет вагою в 10-12 кг, а взяти легкий і міцний похідний будинок, вага якого буде майже в 3 рази менше. Такі намету не промокають і не продуваються вітром. Ви зможете легко встановити її в поодинці, а при необхідності - зібрати намет швидко, упакувавши її в рюкзак або спеціальний чохол.
Інструкція
1
Найпоширенішими з сучасних наметів є купольні, що мають форму півсфери, які встановлюються на каркасних дугах. Більшість з них - двошарові, з зовнішнім тентом і внутрішньої наметом, яка кріпиться до нього спеціальними гачками. Встановлюються такі намети за допомогою сталевих кілочків.
2
Збирати намет краще, коли вона суха. Тому, якщо перед цим йшов дощ, тент необхідно просушити, щоб матеріал не запліснявів. Обійдіть намет по периметру і витягніть з петель всі кілочки, розв'яжіть розтяжки. Щоб зібрати намет швидко, відразу складайте кілочки і каркасні дуги в призначені для них окремі мішечки.
3
Зніміть верхній тент, витягнувши з нього каркасні дуги. Застебніть всі блискавки і складіть його навпіл. Покладіть складений тент на землю поряд з наметом. Перевірте, чи не залишилося речей у внутрішній частині намети.
4
Витрусіть гілки, листя і сміття, якщо вони потрапили всередину, вивернувши цю частину намету навиворіт. Застебніть москітні сітки і блискавки, складіть дно внутрішньої частини намети навпіл так, щоб її матерчатий частина опинилася всередині. Ще раз складіть його навпіл уздовж довшої сторони отриманого прямокутника.
5
Покладіть цей прямокутник посередині знятого і складеного тенту. Почніть скачувати внутрішню частину намету в трубочку, підвертаючи всередину краю тенту. Намагайтеся, щоб получающийся «кокон» був якомога більш щільним. Потім покладіть його в чохол про намету або в рюкзак. Мішечки з кілочками і каркасними дугами помістіть разом з ним. Закрийте блискавку чохла, якщо намет буде транспортуватися в ньому. Збірка намети займе у вас не більше 3-4 хвилин, навіть якщо ви будете робити це один.
Корисна порада
У тому випадку, коли просушити намет у лісі не вдалося, не забудьте зробити це, коли повернетеся додому. Її можна розвісити на балконі міської квартири, а потім зібрати в тому ж порядку.
Туристичний походи і ночівлі з палатками в лісі або на березі водойми - досить популярний вид відпочинку у вихідні дні. Городяни обирають рідкісну можливість спілкування з природою і, захопивши рюкзак і намет, їдуть відпочити, розслабитися і поспівати пісні біля багаття. Але от вхідні закінчуються, і настає час зібрати намет і упакувати її до наступного виїзду на природу.
Інструкція