Як полагодити фотоапарат. смітинка в об'єктиві фотокамери.

На сьогоднішній день фотоапарат вже не можна назвати розкішшю або новинкою техніки. Фотокамери вбудовані практично в кожен мобільний телефон, і практично в кожній сім'ї є цифровий фотоапарат . Будучи обов'язковим атрибутом будь-якого, навіть найменшого, подорожі або походу на природу, фотоапарат и часто ламаються. Причинами поломки можуть бути і падіння, і потрапляння в них піску і пилу, а також води. Якщо фотоапарат не працює, спробуйте його полагодити.
Інструкція
1
Перевірте карту пам'яті, для цього вставте в слот фотоапарат а іншу флеш-пам'ять. Потім перевірте контакти слота пам'яті, вони не повинні бути загнуті або окислені. Візьміть найдрібнішу наждачний папір і акуратно спробуйте зачистити контакти, а тонкої голкою прочистите дюзи (отвори для контактів) в карті пам'яті.
2
Якщо акумулятор зовсім не тримає заряд або дуже швидко розряджається, замініть його аналогічним акумулятором. Якщо робота фотоапарат а відновлена, значить, акумулятор піддався «ефекту пам'яті». Це трапляється, коли перезаряжают не до кінця розряджений акумулятор протягом тривалого періоду часу багато разів.
3
Якщо стався збій або деформація об'єктива: вимкніть фотоапарат , дістаньте акумулятор. Якщо об'єктив знімний, то від'єднайте його, протріть контакти та гумові елементи сполучення ізопропиловим спиртом, продміть все пази із спеціального балончика із стислим повітрям.
4
Якщо об'єктив фотоапарат а незнімний, то краще не розбирайте фотоапарат , просто гострою голкою поправте всі гумові ущільнення і зробіть чистку за допомогою стиснутого повітря.
5
Якщо апарат упав у воду: вийміть з нього акумулятор або батарейки. Тепер фотоапарат потрібно добре висушити, для цього відкрийте всі затвори, якщо є можливість - зніміть кришку камери.Подождіте 2-3 дні, поки фотоапарат повністю не висохне, і в жодному разі не включайте його раніше, щоб перевірити працює він чи ні. За фотоапарат ом потрібно правильно доглядати, дбайливо з ним поводитися, оберігати від падінь, потрапляння всередину вологи і піску, і особливо уважно потрібно ставитися до об'єктиву. Не можна протирати його занадто часто, робити це потрібно одним рухом, злегка притиснувши тканину. Адже навіть дуже маленька смітинка на об'єктиві, здатна зробити велику подряпину, що неодмінно позначиться на якості знімків.
цифрових фотоапаратів, як і будь-якій техніці, властиво ламатися. В деяких випадках ситуацію можна спробувати виправити, не вдаючись до допомоги фахівців.
Інструкція
1
На початку разоберітесь, яка саме несправність у вашому фотоапараті: - він не включається; - включається, але не фотографує; - фотографує, але знімки виходять не чіткі або з незрозумілими забрудненнями; Далі зверніться до керівництва про експлуатацію апарату в розділ «Усунення можливих несправностей» або щось подібне. Подивіться, описана Чи там ваша проблема. Якщо описана, дотримуйтесь зазначених там інструкціям.
2
Якщо фотоапарат не включається, перевірте батарею. Відкрийте кришку слота для батареї. Переконайтеся, що батарея встановлена правильно. Якщо все гаразд, але фотоапарат все одно не включається, перевірте візуально, чи справна батарея, не присутні чи сліди деформації або окислення. Можливо, її необхідно зарядити. Якщо зарядка батареї не допомогла, спробуйте, замінити батарею на ідентичну.
3
Якщо ваш фотоапарат включається, але фотографує, то причина може бути в карті пам'яті. В першу чергу переконайтеся, що на ній досить вільного місця. Якщо місця немає, то підключіть фотоапарат до комп'ютера через USB-порт (або карту пам'яті через картрідер), перемістіть всі фотографії на комп'ютер (якщо вони до цього не були переміщені), отформатируйте карту пам'яті. Якщо це не допомогло, можливо, ваша карта випадково заблокувалася, і ваш фотоапарат її просто не бачить. На MicroSD картах є перемикач блокування, який може мимоволі включитися при різкому витяганні або установці карти пам'яті в слот. Перевірте, щоб перемикач стояв у позиції ON.Так же можливе забруднення контактів фотоапарата і карти пам'яті. Протріть контакти гумовим ластиком.
4
Якщо апарат фотографує, але знімки виходять не чіткі, перевірте, чи не забруднений ваш об'єктив пилом, піском, відбитками пальців. В цьому випадку протріть об'єктив спеціально призначеної тканиною. Перш ніж протирати, переконайтеся, що ви видалили пісок та інші великі частинки з об'єктива. Інакше ви ризикуєте подряпати його. І не захоплюйтеся занадто частим протиранием об'єктива, так як ризик його пошкодження так само збільшується. Якщо це не допомогло і фотографії по колишньому нечіткі, можливо, у вас збилися настройки. В такому випадку вам необхідно звернутися до інструкції
5
Якщо дані поради не допомогли вам усунути несправність, потрібно звернутися до фахівця з ремонту фототехнікі.І пам'ятайте, що фотоапарат необхідно оберігати від будь-яких пошкоджень, різких перепадів температур та інших несприятливих впливів. Це продовжить термін служби вашого апарату.