Який браузер найпопулярніший.

Браузер - додаток, за допомогою якого користувач може переглядати ресурси в мережі інтернет. Розробники програмного забезпечення пропонують різні продукти: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari і так далі. Кожен розписує переваги своєї програми і прагне завоювати провідне становище на ринку. Який же браузер найпопулярніший?
Інструкція
1
Для того щоб відповісти на це питання, необхідно звернутися до статистичних даних і трохи подумати логічно. Враховуючи поширеність операційної системи Windows, можна сміливо стверджувати, що частка людей, що користуються веб-оглядачем Internet Explorer, досить висока, так як даний браузер інсталюється разом з ОС. В світі безліч початківців користувачів, які на перших порах навіть не замислюються про те, що існують інші браузери.
2
Щоб отримати детальнішу інформацію, варто відвідати ресурси, на яких ведеться аналіз і статистичний облік. Приміром, на сайті StatCounter за адресою http://gs.statcounter.com можна ознайомитися з даними про те, які браузери користувалися найбільшою популярністю в той чи інший період часу в усьому світі або в конкретній географічній точці.
3
На головній сторінці виберіть в першому поле тип Browser, у другому полі вкажіть регіон, по якому хочете отримати відомості, а в третьому полі - часовий відрізок. Натисніть на кнопку Update Graph! і ознайомтеся з графіком, який відобразиться у верхній частині сторінки. Легенда (назви браузерів) приведена правіше графіка.
4
Якщо у вас є свій власний сайт, ви можете відстежувати статистику популярності веб-оглядачів конкретно по ньому. Встановіть один з лічильників, яких в мережі більш ніж достатньо, і ви в будь-який час зможете побачити, з яких браузерів ваш сайт переглядають найчастіше. Наприклад, можна скористатися сервісами Яндекса.
5
Авторизуйтесь в системі, клацніть за своїм логіном в правому верхньому кутку головної сторінки Yandex і виберіть у спадному меню сервіс «Метрика». Додайте в список свій сайт, вставте отриманий код для обліку статистики на потрібні вам сторінки сайту і спостерігайте за ситуацією в категорії «Браузери» розділу «Технології».