Як провести класну годину, присвячений здоров'ю.

Чим раніше людина почне берегти своє здоров'я і дбати про фізичну форму, тим краще. Від вас, як від учителя, багато що залежить. Проведіть класна година, присвячений цій важливій темі, і залучіть увагу дітей до їх способу життя.
Інструкція
1
Побудуйте класна година у формі гри. Учні важко сприймають матеріал, який підноситься тільки у формі лекції. Перемежовувати теоретичні частини із завданнями для учнів, де їм потрібно проявити активність.
2
Додайте елемент змагання, розділивши клас на дві команди. Цей прийом підвищує інтерес дітей до проблеми і стимулює їх до продуктивної роботи. Нехай діти виберуть капітана для кожної команди, назву і девіз. Попросіть їх намалювати свою емблему.
3
Підготуйте завдання для команд. Наприклад, можна скласти список важливих питань про здоров'я, на які вони повинні дати розгорнуту відповідь. Команда, яка відповіла на більшу кількість завдань, отримує перемогу в першому раунді.
4
Покажіть дітям способи зняття напруги з очей, рук і спини. Нехай вони повторюють за вами. Команда, учасники якої найточніше відтворили вправи, отримує черговий бал.
5
Попросіть команди по черзі назвати ознаки здорової людини. Ті діти, які дадуть відповідь останніми, переможуть. Щоб уникнути повторів, фіксуйте відповіді хлопців на дошці.
6
Перевірте знання учнів про здорове харчування. Показуйте командам картки з фотографіями або малюнками корисних і шкідливих продуктів. Діти повинні говорити, що треба їсти, а що ні.
7
Зачитуйте дітям назви різних видів спорту. Нехай учні подумають, яка форма та інвентар потрібні для спортсменів. Спочатку відповідає одна команда, але якщо противники можуть доповнити їх відповідь, очко присуджується другий.
8
Підведіть підсумок змагання і озвучте основні принципи здорового способу життя. Нагородите переможців символічними золотими медалями, які можна зробити з картону і стрічок, а для учнів, які посіли друге місце, підготуйте срібні медальки.
9
Через пару днів проведіть короткий письмовий тест по правильному харчуванню та здоровому способу життя. Так ви ще раз нагадайте учням про тему класної години і перевірите, які знання у них вклалися.