Як вимкнути комп'ютер в певний час. Як вимкнути компютер через деякий час.

Функція вимикання комп'ютера в певне час дуже зручна. Ви можете, не турбуючись, залишити його скачувати музику або кіно або вчиняти інші тривалі дії, які не потребують вашої безпосередньої участі. За настання певного часу комп'ютер відключиться сам. Все, що для цього потрібно - вказати декілька налаштувань.
Інструкція
1
Вимикати комп'ютер в певний час дозволяють спеціальні програми, який називаються таймерами або рідше будильниками. Як правило, схема їх роботи і інтерфейс досить прості, оскільки вимкнення комп'ютера - далеко не найскладніша задача. Але, тим не менш, іноді зустрічаються програми-таймери, які можна вважати професійними рішеннями цієї проблеми. Приміром, безкоштовна утиліта PowerOff. Скачайте її і запустіть в системі.
2
Щоб вимкнути комп'ютер в певний час на PowerOff, у верхній частині вікна виберіть поле «Час спрацювання». Далі введіть час, вказавши години та хвилини. Трохи нижче виберіть дію комп'ютера : вимикання. Крім разового відключення, в програмі є маса інших налаштувань, наприклад, вимкнення комп'ютера за розкладом, по досягненню рівня завантаження процесора, по закінченню відтворення музики або при тривалому простої зв'язку з інтернетом.
3
Крім того, ви також можете скористатися функціоналом деяких плеєрів. Приміром, якщо ви слухаєте музику на комп'ютері через плеєр Aimp, то зможете вимкнути комп'ютер в певний час і без установки додаткового софта. Для цього зайдіть в меню плеєра і виберете команду «Автовимкнення комп'ютера ».
4
У віконці поставте вибір на поле «Автовимкнення комп'ютера ». Далі виберіть дію (вимикання, перехід в сплячий режим) і ознака його настання (за часом, по закінченню програвання файлів). Після чого натисніть внизу кнопку «Застосувати» і закрийте вікно.
Виключення комп'ютера в заданий час - корисна функція в операційній системі Windows. Приміром, ви часто забуваєте, йдучи додому, вимкнути робочий комп'ютер. Або вечорами не можете заснути, якщо в кімнаті занадто тихо, зате фільм, запущений на ПК, діє на вас як снодійне. Фільм закінчується, ви спите, комп'ютер вимкнути нікому ... Щоб задати відповідні налаштування для відключення комп'ютера, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Щоб задати час відключення комп'ютера, необхідно мати обліковий запис, захищену паролем. Приміром, ви єдиний користувач. Викличте через меню «Пуск» «Панель управління». В категорії «Облікові записи користувач» виберіть завдання «Зміна облікового запису» та обліковий запис «Адміністратор».
2
У вікні, виберіть завдання «Створення пароля». Введіть в першому поле пароль, за допомогою якого ви будете входити в систему, у другому полі вкажіть пароль ідентичний тому, який ви ввели вище. Натисніть на кнопку «Створити пароль». Тепер можна переходити до налаштувань для виключення комп'ютера в заданий час.
3
Через меню «Пуск» відкрийте папку «Стандартні», виберіть підпапку «Службові» і клікніть в підміню по пункту «Призначені завдання». У вікні, виберіть значок «Додати завдання», - запуститься «Мастер планування завдань». Натисніть на екрані запрошення кнопку «Далі».
4
У вікні зі списком доступних додатків натисніть на кнопку «Обзор». У вікні, вкажіть шлях до файлу shutdown.exe. Він знаходиться на диску з встановленою операційною системою, в папці WINDOWS і додатковій папці system32. Після цього вкажіть ім'я для завдання (наприклад «Автоматичне вимкнення комп'ютера») і виберіть, коли завдання необхідно запускати (щодня, щотижня тощо). Натисніть на кнопку "Далі".
5
Задайте час, у який повинен відключатися комп'ютер, і встановіть періодичність виконання завдання, вкажіть, з якого числа дане завдання почне діяти. Натисніть на кнопку «Далі». Введіть і підтвердіть пароль, з яким ви входите в систему (ваш обліковий запис визначиться автоматично), і переходите до наступного кроку.
6
Поставте маркер в поле «Встановити додаткові параметри після натискання кнопки« Готово »і натисніть на саму кнопку« Готово ». У вікні створеного завдання (воно відкриється автоматично) перейдіть на вкладку «Завдання» та знайдіть пункт «Виконати». Допишите після розширення .exe без лапок [-s] (пропуск, потім дефіс і букву s) і натисніть на кнопку «Застосувати». Це необхідно, щоб система виконувала саме команду «Вимкнути», а не «Перезавантажити» або запустити режим очікування. Підтвердіть внесення змін системним паролем, закрийте вікно.