Як знайти випускну сукню.

Випускний вечір - важливе і зворушлива подія, що символізує закінчення навчального життя в якомусь закладі. Цілком природно, що дівчата готуються до цього моменту дуже серйозно, а головним їхнім завданням стає пошук красивого сукні.
Інструкція
1
Почніть пошук наряду на випускний вечір якомога раніше, адже його вибір часом може стати серйозною проблемою. Під час пошуку будьте практичніше, і постарайтеся купити плаття не на один святковий вечір. Краще, якщо його фасон дозволить вам надягати наряд ще й на інші заходи, наприклад, на день народження, весілля або Новий рік.
2
Пошукайте плаття в магазині. Перед випускним нарядні сукні стають ходовим товаром, так що багато магазинів жіночого одягу намагаються додати їх у пропонований асортимент. При виборі вбрання звертайте увагу на те, як він сидить по фігурі, і його колірну гамму. Якщо ці дві складові будуть підходити вам, ви станете справжньою королевою балу.
3
Не знайшовши нічого в звичайних магазинах, перегляньте моделі суконь, пропоновані інтернет-магазинами. Однак купуючи там сукню, обов'язково враховуйте, що колірна гамма наряду на зображенні може трохи відрізнятися від дійсного відтінку. Також може не зовсім підійти і розмір. Тому краще зупиніть свій вибір на тому магазині, товар з якого доставляється кур'єром, і його можна повернути, коли річ вам не підійшла. Крім цього обов'язково зверніть увагу і на строки доставки товару, особливо, якщо він буде йти з іншого міста або регіону. Завжди додавайте до зазначеного дня ще 1-2 тижні.
4
Сшейте сукню. Такий варіант напевно гарантує вам оригінальність вашого вбрання, адже другого такого не буде ні про кого. До того ж ви отримаєте саме те плаття, яке хочете. Фасони для нього можна подивитися в журналах, інтернеті або придумати самостійно. Тільки перед шиттям краще все ж узгодити модель з кравчинею, адже не всі ідеї можуть бути здійснені технічно. Також з нею варто порадитися і з приводу тканини для плаття, так як для кожного фасону потрібен певний матеріал.
5
Якщо немає можливості купити або пошити сукню, загляньте в гардероб своїх подруг, які відзначили випускний вечір роком раніше. Можливо, з їх допомогою вам вдасться отримати ошатне плаття без зайвих головоломок і витрат.