Як встановити безкоштовну аську на телефон.

ICQ - це популярна програма, призначена для передачі текстових повідомлень. Спочатку дане додаток було призначено для операційної системи Windows. В даний час ICQ активно використовується власниками мобільних телефонів.
Вам знадобиться
  • - PC Suite;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Установка мобільної версії клієнта ICQ досягається двома способами. У першому випадку вам буде потрібно активне з'єднання з інтернетом на вашому мобільному пристрої. Налаштуйте вказане з'єднання і запустіть інтернет-браузер в телефоні.
2
Переконайтеся, що ваш мобільний пристрій підтримує роботу Java-додатків. Перейдіть по посиланню www.jimm.ru. Натисніть кнопку «Скачати». Якщо дана кнопка не відображається, перейдіть за посиланням http://jimm.ru/jimmik.jar. Почекайте деякий час, поки вказаний файл буде завантажений в пам'ять пристрою.
3
Відкрийте програму після завершення завантаження. Для входу в програму введіть UIN і пароль, які ви використовуєте для підключення з персонального комп'ютера.
4
Якщо ви хочете завантажити додаток в телефон за допомогою ПК, запустіть інтернет браузер комп'ютера і відкрийте сайт www.jimm.org. Перейдіть по посиланню Download Jimm. Скачайте архів з розширенням 7z або zip.
5
Вийміть файл із завантаженого архіву. Підключіть мобільний телефон до комп'ютера. Використовуйте для цього Data-кабель, що сполучається з інтерфейсом USB.
6
Завантажте файл jar в пам'ять пристрою. Ви також можете скопіювати потрібні файли на флеш-карту, якщо така використовується в мобільному телефоні.
7
Для порівняно старих версій телефонів необхідно використовувати спеціальну програму, призначену для установки додатків. Встановіть програму PC Suite потрібної фірми (Nokia, Samsung, Sony Ericsson).
8
Підключіть телефон і натисніть кнопку «Установка програм». Виберіть jar-файл, витягнутий з архіву. Дочекайтеся завершення процедури копіювання файлів. Вимкніть мобільний телефон від кабелю і запустіть додаток. Якщо програма працює некоректно, спробуйте завантажити іншу версію Jimm.