Як виглядає зразок платіжного доручення. Як заповнити платіжне вимога в ощадбанк приклад.

Для оплати податків, перерахувань постачальникам за товар, а також виплати заробітної плати безготівковим шляхом фірмам потрібно складати платіжні доручення. Для цього використовується уніфікована форма документа, якій присвоєно код 0401060. На сайті Федеральної податкової служби Росії знаходиться спеціальна програма для правильного заповнення платіжок.
Вам знадобиться
  • - бланк платіжного доручення;
  • - зразок платіжного доручення;
  • - наказ Мінфіну РФ № 106-н.
Інструкція
1
Для того щоб скласти платіжний документ без помилок, скористайтеся зразком доручення. Він виглядає наступним чином. У графі «номер» вписується порядковий номер платіжного доручення, який, як правило, присвоюється автоматично, якщо використовується спеціальна програма. У полі «4» вказується дата платежу в формату ДД.ММ.ГГГГ. Приміром, 20.05.2012. У графі «5» пишеться вид платежу, який у більшості випадку відповідає електронного перерахунку.
2
В поле «101» вписується код статусу компанії як платника податків. Якщо фірма є юридичною особою, ставиться код «01». У графі «6» вказується сума платежу прописом. Наприклад, сорок тисяч чотириста рублів 50 копійок. Зверніть увагу, що слова «копійок», «рублів» не підлягають скороченню, що прописано в наказі Мінфіну РФ № 106-н.
3
В поле «8» вписується назва організації відповідно до установчих документів. Наприклад, ТОВ «Зірка». У графі «60» вказується ІПН компанії, в поле «102» - КПП фірми. Якщо ОПФ підприємства - індивідуальний підприємець, графу «102» залиште не заповнена.
4
В поле «7» вписується сума платежу цифрами. Приміром, 40400-50. У графі «9» вказується номер розрахункового рахунку фірми, в «10» - назва банку, в якому він відкритий. Наприклад, ВАТ «МІнБ» м Москва. В полі «11», «12» пишеться БИК і кореспондентський рахунок.
5
У графах 13-17 вказується назва податкового органу, куди перераховуються страхові внески, назва банку одержувача, інші реквізити, включаючи номер рахунку, БИК, кореспондентський рахунок. У рядках 104-110 вписується КБК, найменування фонду, куди відраховуються страхові внески, а також тип платежу (наприклад, «ТП»).
6
В поле «24» вказується призначення платежу. Наприклад, єдиний податок, що стягується з платників податків, які обрали в якості об'єкта оподаткування доходи, за 2 квартал 2012 року. У графах, які залишилися незаповненими, відмітки проставляються банком, який прийняв платіж.