Як відрізати під 45 градусів. кут 45 градусів плінтуса.

При проведенні ремонтних та оздоблювальних робіт в квартирі потрібно правильна підрізування, стикування і підгонка кутів різних декоративних елементів, наприклад, стельового або підлогового плінтуса, а також листових матеріалів.
Вам знадобиться
  • - стусло;
  • - будівельний косинець;
  • - олівець;
  • - ножівка;
  • - гострий ніж;
  • - металева лінійка.
Інструкція
1
Найчастіше доводиться різати плінтус для внутрішніх кутів приміщення. Для підрізування встановіть його в зафіксоване в нерухомому стані стусло. Притисніть самий край трохи далі прорізи по позначці 45 градусів, розташованої праворуч. Відріжте плінтус ножівкові полотном. Якщо його довга частина знаходиться праворуч, обрізати кут буде правостороннім, відповідно, зліва - лівостороннім.
2
Запам'ятайте, що та сторона плінтуса, яка під час обрізання кута притискається до бічної стінки стусла, при монтажі буде приклеюватися до стіни, а та сторона, що притискається до низу стусла, буде приклеюватися до стелі. Відрізавши два кути: лівий і правий, помістіть виріб в кути, щоб проконтролювати точність вироблених зрізів. Невеликі розбіжності подправьте за допомогою гострого ножа.
3
Рідше в квартирах зустрічаються зовнішні кути. При підрізання плінтуса для оформлення таких кутів необхідно, насамперед, зробити відмітку на початку зовнішнього кута. Для цього по розмітці притисніть виріб до стіни і олівцем зробіть позначку краю кута стіни, де буде проводитися зріз. Зауважте, що перед нанесенням мітки плінтус повинен бути підготовлений до поклейки, тобто мати відрізаний внутрішній кут або бути готовим до прямої стикуванні.
4
Покладіть плінтус в стусло і притисніть. Якщо його довга частина розташована ліворуч, виробляєте зріз по лівій мітці стусла, що відповідає куту 45 градусів. Сторона, притиснута до бічної стінки, як при різанні внутрішнього кута, буде при монтажі приклеєна до стіни.
5
При поклейке стежте, щоб нижня сторона зовнішнього кута відповідав зовнішнього кута стіни або злегка виступала за нього. Праву частину кута ображати таким же способом.
6
Для різання кутка на широкій площині використовуйте будівельний кутник. Прикладіть його так, щоб внутрішня частина щільно прилягала до торця виробу. Прикладіть до скосу довгу металеву лінійку і по її довжині проведіть суцільну лінію, яка послужить розміткою для відпилювання кута в 45 градусів.