Як назвати страхову компанію.

Страхування - вигідний бізнес. Ринок надання страхових послуг наповнений пропозиціями безлічі компаній. Щоб привернути до себе клієнтів, новій фірмі потрібно вибрати правильну назву.
Інструкція
1
Випишіть слова, які, на вашу думку, пов'язані з поняттям «страхування». Наприклад, надійність, впевненість, професіоналізм, спокій, безпеку, стабільність. Ці слова і похідні від них можна використовувати в назві страхової компанії, так як вони викличуть довіру у потенційних клієнтів.
2
Спробуйте використовувати в називання ініціали або фрагменти прізвищ засновників. Якщо вийшло гарне поєднання, сміливо використовуйте. Приміром, якщо власники компанії Соколов і Большаков, можна назвати організацію «Соболь-страхування».
3
Якщо ви плануєте займатися автострахуванням, вибирайте назви, за якими можна зрозуміти сферу вашої діяльності. Наприклад, «АвтоНадежность», «Автогарант», «Впевненість за кермом».
4
Для компанії медичного страхування в назві потрібно зробити акцент на здоров'я і життя. Можливі варіанти: «Здорова нація», «Довголіття», «Здоров'я».
5
Назва компанії, що займається страхуванням нерухомості, має асоціюватися з домашнім затишком, захищеністю. Підійдуть такі варіанти, як «Моя Фортеця», «Очаг», «Ваш дім».
6
Якщо компанія займається декількома видами страхування, потрібно вибрати універсальну назву. «Надійність і гарантія», «Майбутнє під захистом», «Впевненість у завтрашньому дні».
Зверніть увагу
Не використовуйте назви, співзвучні найменуваннями існуючих компаній. По-перше, ви можете втратити частину клієнтів, які помилково прийдуть не до вас. По-друге, можуть виникнути конфлікти з фірмою, що вибрала назву раніше вас.
Корисна порада
Перевірте, як звучить абревіатура назви вашої фірми. Наприклад, страхова компанія «Успіх, надійність, сила» в короткому варіанті перетворюється в немилозвучну скунс.