Як стати учасником фестивалю піщаної скульптури в Гаазі.

Схевенінгенскій фестиваль піщаної скульптури, що проводиться під знаменитою Гаагою - всесвітньо відоме захід, що збирає любителів активного пляжного відпочинку з усього світу. Стати учасником цього фестивалю і просто, і складно в один і той же час. Головна трудність, як звичайно, - знання мов. Втім, і її можна подолати.
Вам знадобиться
  • - вміння малювати або створювати малюнки на комп'ютері;
  • - знання фізичних властивостей мокрого і сухого піску;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Щоб стати учасником Фестивалю піщаної скульптури в Схевенінгені, що під Гаагою, необхідно перш за все створити власний проект. Озбройтеся пензлем і мольбертом, олівцем і папером, кольоровою крейдою або ж запустіть спеціальну програму для створення графічних зображень. Створіть малюнок того, що ви хотіли б представити на фестивалі, зробивши це максимально схожим на реальну піщану скульптуру. Пам'ятайте: фестиваль піщаних скульптур щорічно привертає величезну кількість учасників з усього світу, і здивувати журі відбіркового туру тут досить складно. Проект повинен бути яскравим, незабутнім і, головне, що не припускає металоконструкції або скріплюють піщану суміш склади.
2
По завершенню створення проекту змоделюймо в реальності майбутню скульптуру, спираючись на закони фізики і технологічного виробництва піщаної скульптури. Пам'ятайте: далеко виступаючі частини скульптури можуть обрушитися, через скупчення води в глибині скульптури вона може в буквальному сенсі розповзтися, сухий пісок володіє абсолютно відмінними від мокрого піску властивостями. Якщо ви впевнені, що намальована вами скульптура зможе бути побудована в реальності - переходите до третього кроку.
3
Надішліть заявку на участь у довільній формі на електронну адресу оргкомітету заходу: scheveningenbad@gmail.com. До заявки обов'язково повинен бути прикріплений проект піщаної скульптури, який ви маєте намір реалізувати. Зверніть увагу, що заявка повинна бути написана голландською мовою, в чому може допомогти професійний перекладач або його онлайн-версія.
4
Дочекайтеся відповідної реакції оргкомітету або дізнайтесь про долю заявки по телефону оргкомітету: 0031 (0) 70-3069911. Зверніть увагу, що термін розгляду заявки може становити два тижні з моменту її отримання.
5
При згоді оргкомітету здобувайте авіаквитки до найближчого до Гаазі міста і вирушайте за заслуженою перемогою. Уточнити питання проживання та виступи можна все за тим же телефоном оргкомітету, зазначеного раніше. До початку виступу рекомендується повторити теорію, згадавши, наприклад, про те, що ідеальне співвідношення матеріалів для будівництва піщаних скульптур - це вісім частин сухого піску до однієї частини води, а змішування маленьких округлих піщинок з великими призводить до несподівано приємним для піщаного будівельника результатам.
Зверніть увагу
Скульптура з піску може прожити до двох років, як це одного разу сталося в Каліфорнії. Голландський рекорд трохи менше і становить 14 місяців. Рекорд був встановлений в містечку Мадуродам, що славиться сильними вітрами і рясними на сніг зимами.