Як потрапити на Джазовий фестиваль в Парижі.

Любителям джазу добре знайомий щорічний Паризький джазовий фестиваль. Кращі музиканти з'їжджаються з усього світу до Франції, щоб показати свої вміння та таланти у всій красі.
Інструкція
1
Паризький джазовий фестиваль вже не перший рік гостинно приймає парк з назвою Parc Floral. Дослівно ця назва перекладається як «квітучий парк». І це дійсно так - в ньому розташовується великий ботанічний сад. Місце для проведення фестивалю обрано не випадково: його організатори кажуть, що парк дозволяє відчути одночасне єднання людини з музикою і природою. Оскільки фестиваль проводиться протягом декількох місяців (починається в кінці травня і триває майже до вересня), французи дали йому другу назву - Musical Summer. Концерти проводяться щосуботи та неділі. Вхідну плату з вас не візьмуть, доведеться заплатити тільки за прохід на територію парку (не більше 2 євро).
2
Якщо ви обмежені в засобах або хочете заощадити, доведеться їхати «дикуном». Не лякайтеся - самостійно вибрати готель, оплатити консульський збір і оформити візу не так-то складно. Головне - подбати про отримання візи заздалегідь, а не відкладати все наостанок, інакше ви можете упустити унікальну можливість потрапити на джазовий фестиваль. Право на в'їзд до Франції обійдеться вам приблизно в 3 тисячі рублів. Готель і квитки можна вибрати в інтернеті, а оплатити проживання - банківською картою. В такому випадку, адреси проведення концертів і всю інформацію про програму фестивалю вам доведеться дізнаватися на сайті parisjazzfestival.fr.
3
Чи не хочете витрачати час на черги в банках і візової службі? Тоді скористайтеся послугами турагенств. Сьогодні багато операторів пропонують тури з насиченою програмою і обов'язковим відвідуванням джазових виступів. Оскільки концерти зазвичай проводяться у вечірній час, вдень вас чекає захоплююча програма, до якої входять екскурсії, триразове харчування та проживання в готелі. Скористайтеся пропозиціями добре зарекомендували себе туроператорів.