Як вибирати тамаду на весілля.

Успішне проведення весільного застілля по-чому залежить саме від тамади. Раніше в ролі ведучого виступав найвеселіше родич або друг. Зараз цю роль беруть на себе професіонали. У виборі тамади треба чітко уявляти, що вам потрібно і слідувати декільком правилам.
Інструкція
1
Знайти ведучого для весільного торжества можна, звернувшись в весільне агентство і розповівши про свої побажання. Там підберуть відповідного тамаду, а вам залишиться затвердити їх вибір. Можна шукати самостійно, переглядаючи оголошення в газеті, спілкуючись на весільних форумах в інтернеті або опитуючи знайомих молодят. Дізнайтеся їхню думку про тамаду, подивіться відеозапис цього весілля і, якщо ведучий вам сподобався, поцікавтеся його контактними даними.
2
Ще одним місцем пошуків може стати ресторан або кафе, де ви збираєтеся проводити свій весільний банкет. Часто в таких місцях є список ведучих, які постійно проводять там весілля. Адміністратор може порекомендувати вам кращих.
3
Обов'язково призначте особисту зустріч з потенційним тамадою. Так ви зможете переконатися в правильності рекомендацій, оцінити його зовнішній вигляд, манеру спілкуватися. У нього повинна бути відмінна дикція, вміння доступно і красиво висловлювати свої думки, винахідливість, почуття гумору. Не менш важливо, щоб людина вміла розташувати до себе, міг слухати і чути співрозмовника. Якщо тамада задає питання, докладно запитує про ваші побажання щодо конкурсів та сценарію, - це ознака професійного підходу до справи.
4
Обов'язково попросіть майбутнього тамаду показати кілька відеозаписів своїх попередніх заходів. Якщо він працює за готовим сценаріями, обговоріть можливість їх коригування або доповнення. В ідеалі, ведучий повинен розробляти сценарій весільного торжества не за шаблоном, а конкретно під ваше весілля. Обов'язково висловіть йому своє бачення свята, смаки і переваги гостей. З'ясуйте у тамади, чи працює він поодинці або разом з музикантами, ді-джеєм і відеооператорами.
5
Зустріньтеся з кількома людьми, перш ніж визначитися остаточно. Будьте готові внести передоплату. Обов'язково укладайте договір, де пропишіть всі важливі для вас умови. Визначте, хто буде нести відповідальність за неякісну роботу з боку тамади - сам ведучий або весільне агентство.