Як зробити малюнок в малюнку. Як зробити зображення потрібного розміру ms paint.

Помістити одну картинку в іншу можна різними способами - в персональному комп'ютері користувачеві доступні кілька програм, з використанням яких це може зробити і непрофесіонал в комп'ютерній графіці. Найпоширеніші з додатків цього роду - текстовий процесор Microsoft Word і наявний в Windows за замовчуванням графічний редактор Paint.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Paint або текстовий процесор Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Запустити MS Paint можна через головне меню Windows - відповідна посилання поміщена в підрозділ «Стандартні» розділу «Всі програми». Але можна це зробити й інакше - натисніть Win, наберіть pai і натисніть клавішу Enter.
2
Спочатку завантажте в графічний редактор ту з картинок, яка буде на задньому плані - фонове зображення. Це можна зробити, просто перетягнувши файл з робочого столу, або відкрити її в «Провіднику» папки у вікно MS Paint, а можна скористатися стандартним діалогом, який відкривається комбінацією клавіш Ctrl + O.
3
Потім помістіть поверх цієї картинки другу. Для цього розкрийте список, що випадає «Вставити» на вкладці «Головна» в меню програми і виберіть пункт «Вставити з». У діалозі знайдіть файл другого зображення та натисніть кнопку «Відкрити».
4
Paint помістить зображення переднього плану в лівий верхній кут фону - перемістіть його мишкою на потрібну позицію. Якщо необхідно, змініть і розміри, мишкою переміщаючи вузлові точки в кутах вставленої картинки.
5
Збережіть поєднане зображення - клацанням по синій кнопці без назви у верхньому лівому кутку Paint розкрийте меню, перейдіть в розділ «Зберегти як» і виберіть один з графічних форматів. Потім дайте новому файлу назву, виберіть місце зберігання і натисніть «Зберегти».
6
Щоб помістити одне зображення в інше в текстовому процесорі Microsoft Word, встановіть курсор введення в потрібну позицію і перейдіть на вкладку «Вставка» в меню. У групі команд «Ілюстрації» натисніть кнопку «Зображення», в діалоговому вікні знайдіть файл картинки для заднього плану і натисніть кнопку «Вставити».
7
Зробіть вставлену картинку фоном - клацніть її правою кнопкою миші і в розділі «Обтікання текстом» контекстного меню виберіть «За текстом». За замовчуванням Word помістить зображення у лівого поля аркуша - мишкою перемістіть його в потрібне місце. Якщо зробити це не виходить, клікніть картинку правою кнопкою, виберіть пункт «Розмір і положення», на вкладці «Положення» приберіть позначку в полі «Переміщати разом з текстом» і повторіть спробу.
8
За допомогою тієї ж кнопки «Малюнок» на вкладці «Вставка» помістіть в документ і другу картинку. Її не потрібно робити фонової, а просто пересуньте в потрібне місце над фоновим зображенням. Потім слід регулювати розміри обох картинок і збережіть документ.
Візьміть аркуш паперу олівці. Можна зробити малюнок і м'якими матеріалами, сангиной, соусом, пастеллю. Все залежить від завдань вашого малюнка. Вирішіть, що ви хочете намалювати. Виберіть тему. Якщо ви не знаєте з чого почати, просто візьміть олівець в руки і приступайте малювати.
Вам знадобиться
  • Прості олівці, папір, гумка
Інструкція
1
Почніть з начерку. Краще починати з начерків неживої натури. Предмети побуту, квіти прості в зображенні і готові позувати вам хоч двадцять чотири години на добу. Якщо ви хочете отримати хороший результат від вашої роботи, то пам'ятайте, що малюнок треба вести поетапно. Як би не було високо бажання скоріше зробити роботу, не приступайте до наступного етапу, поки остаточно не закінчите той, над яким працюєте. Починайте малюнок з композиції. Закомпонуйте предмет, який ви хочете зобразити, накидавши його легкими лініями в листі. Предмет повинен бути не дуже великим і не дуже маленьким на аркуші. Знайдіть золоту середину. Орієнтуйтеся на своє почуття.
2
Накидайте основні частини предмета. Малюйте його, розбивши його на спрощені форми. Пам'ятайте навіть найскладніші предмети, в своїй основі мають прості геометричні форми. Трикутник, куля, півсфера, квадрат, прямокутник - всі ці фігури можна знайти як в неживих предметах, так і в малюнку людської фігури.Ізучайте натуру. Намагайтеся зрозуміти, як вона влаштована. Тільки зрозумівши це, ви зможете намалювати її правильно, грамотно. Перевірте пропорції зображуваного предмета. Візьміть олівець в праву руку. Витягніть її убік предмета. Закрийте одне око. Відведіть великий палець і зафіксуйте ним відстань на олівці. Не відриваючи великого пальця, підрахуйте, скільки цих відстаней укладається в іскомое.Все пропорції у вашому листі відносні. Це означає, що ви берете, щось за ідеал, звичайно це найголовніший предмет, якщо їх декілька, або висота предмета, якщо він один, і порівнюєте всі інші пропорції з вашим "ідеалом" .Після того, як ви все точно наметете і перевірите, зітріть зайві лінії. Підсильте основні лінії м'яким олівцем.
3
Почніть наносити тон. Це робиться штрихуванням. Починати краще з власних і падаючих тіней предмета. Так ви відразу додасте зображенню об'єм, покажете освітлення у вашому малюнку. Потім приступайте до штриховке фону. Це додасть зображенню легкість, як би наповнить ваш малюнок повітрям, підкреслить простір. Так ваш малюнок стане більш живим і привабливим. Пробуйте використовувати для ваших малюнків м'які матеріали. Це зробить їх ще цікавіше і різноманітніше. Після завершення малюнка не забудьте поставити підпис, і дату створення. Також із зворотного боку вкажіть розмір і матеріал, яким був виконаний малюнок. Це називають паспортом малюнка. Він стане в нагоді вам при оформленні, продажу, виставці чи складанні каталогу своїх робіт.
Зверніть увагу
Чи не малюйте предмети більше натуральної величини, це вкрай складно для початківців, вам не уникнути серйозних помилок.
Корисна порада
З близької відстані ми не бачимо деяких помилок. Якщо частіше відставляти малюнок на відстань двох трьох кроків, то можна побачити більше помилок і дрібних недоліків.