Як налаштувати веб-камеру онлайн. Як налаштувати програму прихована камера через інтернет.

Сучасні веб-камера дозволяють не тільки спілкуватися з друзями по відеозв'язку в одній із соціальних мереж, але і організовувати ділові переговори за допомогою онлайн-конференцій. Для того щоб використовувати можливості веб-камер, їх необхідно підключити і правильно налаштувати.
Інструкція
1
Перш за все, перевірте, чи встановлені на вашу веб-камеру необхідні драйвера. Для цього натисніть на головне меню «Пуск» і знайдіть «Панель управління», де в списку, підрозділів перейдіть в «Принтери та інше обладнання». Коли на екрані відкриється нове вікно, натисніть на вкладку «Сканери та камери» і подивіться, чи є серед активних пристроїв ваша веб-камера. Якщо ви її бачите, значить, драйвера працюють, і ви можете починати настройку пристрою.
2
Робота будь веб-камери забезпечується не тільки відповідними програмами для активації. Налаштувати пристрій відеозв'язку можна і за допомогою онлайн-програм - програм, призначених для спілкування в інтернет-мережі (наприклад, в Skype).
3
Для початку уточніть, чи вважає система Skype вашу веб-камеру активною. Відкрийте головну сторінку програми і в меню «Інструменти» перейдіть за посиланням "Налаштування". В переліку, що підрозділів виберіть «Налаштування відео» і перевірте, чи варто відмітка напроти функції «Включити скайп-відео» - позначка повинна обов'язково бути присутнім. Її активність ви можете перевірити також, якщо виберіть абонента і натиснете на рядок «Відеозв'язок». У правому нижньому кутку вікна ви побачите своє відеозображення. У разі якщо відео не відображається, переустановите драйвера - або ті, що додавалися до веб-камері, або скачайте нові, - і знову перевірте наявність зображення.
4
Змініть настройки відеозображення, якщо вас не влаштовує його якість. У тому ж підрозділі "Налаштування" відшукайте вкладку «Налаштування веб-камери» і натисніть на неї. Встановіть движок на іншу яскравість, колірну гамму або контрастність, що б ви не робили, всі зміни ви побачите тут же на моніторі комп'ютера. Як тільки вас влаштує варіант зображення, натисніть на кнопку «Зберегти» і знову перевірте відео.