Як придумати дитячі конкурси на Новий рік.

Новий рік - улюблене свято дітей. Чим більше цікавих заходів придумають батьки для своїх хлопців в новорічні дні, тим більше залишиться прекрасних спогадів. Наприклад, можна влаштувати дітям день веселих конкурсів.
Вам знадобиться
  • - вата;
  • - 2 однакових таза;
  • - ножиці для кожної дитини;
  • - аркуші білого паперу;
  • - подарунки за конкурси.
Інструкція
1
Зробіть з вати невеликі пухкі кульки, що символізують сніжинки. Діти повинні знизу дути на вату, щоб не дати їй впасти. Переможе той, чия сніжинка пролітає довше інших.
2
зім'ятий аркуш білого паперу так, щоб вони нагадували сніжки. Діти діляться на 2 команди. На відстані декількох метрів від кожної з команд ставиться таз, в який хлопці по черзі кидають сніжки. В чиєму тазі виявиться більше грудочок, та команда виграла.
3
Ведучий встає перед дітьми і каже: «Ялинки бувають високі (піднімає руки вгору), низькі (опускає руки вниз), широкі (розводить в сторони), тонкі (плескає в долоні)». Діти повторюють рухи рук. Через 2-3 кола ведучий починає говорити одне, а руками показувати інше, намагаючись збити дітей. Наприклад, каже «високі», а руки опускає вниз. Хто з хлопців помилився, вибуває. Виграє той, хто все показує правильно.
4
Діти діляться на дві команди. На відстані декількох метрів ставиться по одному стільцю. Кожній команді видається по снежинке, вирізаної з паперу. Хлопці повинні по черзі дійти до стільця, обійти його і повернутися назад, при цьому на голові у них повинні лежати сніжинки. Завершивши коло, малюк віддає сніжинку наступному учаснику команди. Якщо сніжинка падає, дитина кладе її назад на голову і продовжує рухатися з того місця, куди вона впала. Виграє та команда, у якої останній учасник раніше пройшов коло.
5
Роздайте дітям ножиці і листи паперу. Нехай кожен виріже сніжинку. Можете влаштувати конкурс на найкрасивішу сніжинку і вибрати переможця, а можете нагородити всіх малят.
6
Попросіть дітей прочитати вірші або заспівати пісні про Новий рік. Подарунок покладається кожному, хто взяв участь в конкурсі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HSUPiwmzFqY
Корисна порада
Новий рік - свято, якого з нетерпінням чекають усі діти. Влаштовуючи конкурси, постарайтеся зробити так, щоб кожна дитина отримала один або декілька подарунків.
Новий рік - веселе свято. І дуже не хочеться в цю ніч, коли всі п'ють шампанське і загадують бажання, сидіти вдома одній перед телевізором. Тому своє дозвілля краще організувати заздалегідь.
Інструкція
1
Найпростіший варіант не залишитися на Новий рік одній - покликати гостей до себе. Краще, якщо це будуть бездітні пари. Тоді вони точно не втечуть у найвідповідальніший момент до розкапризується малюкам. А найоптимальніше - підібрати різностатеву компанію, де будуть не тільки вже відбулися партнери, але і вільні від відносин юнака та дівчини. Тоді є шанс не тільки весело зустріти Новий рік , але і знайти свою другу половинку.
2
Згадайте про своїх близьких. Швидше за все, батьки, сестри, племінники, вже давно запрошують вас в гості. А ви, постійно кудись поспішаючи, відмовляєте ім. Так відвідайте же близьких в ново рік нюю ніч. Навіть якщо там не буде запальною румби і в другій годині ночі все ляжуть спати, ви відчуєте тепло рідних сердець і проведете свято в спокійній сімейній обстановці.
3
Якщо душа жадає пригод - замовте на свято столик в модному кафе. Ви точно не залишитеся наодинці. А от яким буде ранок нового рік а, вирішувати вам. Можливо, ви прокинетеся в обнімку з прекрасним принцом і проведете з ним не тільки різдвяні канікули, а й все життя. А може бути просто відпочинете в компанії нових знайомих і забудете про них до вечора першого січня. У кожному разі, якщо вибрати місце для зустрічі Нового рік а з великою програмою та цікавими конкурсами, нудно точно не буде.
4
Купіть тур в екзотичну країну. Там ви обов'язково зустрінете співвітчизників, відкритих для нових знайомств. На відпочинку люди стають більш розкутими і охоче приймають в свою компанію одиноких туристів. Просто будьте доброзичливі і не ховайтеся від суспільства. Тоді пропозиція про спільну зустріч Нового рік а обов'язково послідує.
Корисна порада
Задумайтесь про проведення Нового року заздалегідь. Майте кілька варіантів про запас. Якщо все буде розплановано, шансів залишитися на самоті практично немає.