Як заправити картридж для струменевого принтера.

Незважаючи на те, що лазерні принтери стають все популярнішими, у струменевих принтерів все-таки є перевага перед ними. А полягає воно в тому, що друк фотографій на струменевому принтері виходить в 2 рази дешевше, ніж на лазерному. Звичайно, заміна картриджа - задоволення досить-таки дороге, тому спробуйте його просто заправити.
Вам знадобиться
  • Набір чорнил для заправки вашої моделі картриджа, папір, серветки.
Інструкція
1
Для цього купите чорнило, підходящі вашої моделі принтера. Зазвичай вони продаються в шприцах, по три шприца: жовтий, червоний і синій, ну і звичайно потрібні чорні чорнило.
2
Вийміть картридж з принтера, якщо не знаєте, як це зробити, ознайомтеся з інструкцією по експлуатаціі.Возьміте папір, бажано товстіший, щоб фарба не протекла крізь неї на стіл і покладіть картридж на неї печатающими головками вниз.
3
Зніміть верхню етикетку, проколіть, або акуратно просвердлите отвори в контейнерах.
4
Потім видаліть зі шприца ковпачок і на місце ковпачка вставте заправну голку (її діаметр повинен бути якомога менше).
5
Акуратно вводите голку всередину заправного отвори, при цьому може виникнути невеликий опір.
6
Починайте дуже повільно чорнилом наповнювати кожен контейнер відповідно до кольору. Кожного кольору по 6 мл. Дайте 5 хвилин картриджу постояти.
7
Видаліть витекла чорнило, потім заклейте скотчем ті отвори, які ви просвердлили, і проколіть липку стрічку голкою над заправними отворами.
8
Проведіть очистку друкуючої головки і контактної пластини картриджа за допомогою сухої серветки і вставте картридж в принтер.
9
Проведіть 1-3 циклу пробного копірованія.Все, тепер принтер знову готовий до роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=I7-mlgTf0zA
Корисна порада
Заправка картриджа займає 10 хвилин, процес не складний. Справляєте її відразу після закінчення чорнила, бо їх залишки в соплах пристрої можуть засохнути, що повністю виведе картридж з ладу.