Як знайти драйвери HP deskjet.

Компанія Hewlett-Packard, серед усього іншого, випускає і комп'ютери, а також периферійні пристрої для них. Deskjet - назва однієї з лінійок настільних струменевих принтерів цього виробника, яка включає чорно-білі і кольорові моделі. У більшості випадків підключення принтерів цього типу не вимагає ручної установки драйверів - сучасні версії ОС роблять це автоматично, але іноді така необхідність все ж виникає.
Інструкція
1
Підключіть принтер до комп'ютера і мережевого харчуванню, потім увімкніть пристрій друку.
2
Якщо HP Deskjet потрапив до вас у повній комплектації, пошукайте в пакувальній коробці оптичний диск з програмним забезпеченням - він додається до всіх принтерів цієї серії. Установка драйвера з CD-диска достатньо проста операція - вставте носій в CD/DVD-привід і дочекайтеся запуску програми автозавантаження.
3
На екрані має з'явитися меню, один з пунктів якого пропонує встановити драйвер - виберіть його. Після цього почне працювати майстер установки, який без вашої участі скопіює потрібні файли в папки операційної системи і внесе необхідні зміни до реєстру. По закінченні процесу в області повідомлень (в треї) з'явиться інформаційної повідомлення ОС про те, що до комп'ютера підключено новий пристрій.
4
Якщо оптичного диска з рідного комплекту принтера немає у вашому розпорядженні, завантажте файли з інтернету. Краще всього використовувати в якості джерела сайт самого виробника, це значною мірою зменшить ймовірність зараження комп'ютера вірусами або програмами-шпигунами. Посилання на сторінку пошуку програмного забезпечення, необхідного для роботи різних пристроїв Hewlett-Packard, на сайті компанії наведена нижче.
5
Перейдіть на сторінку, зазначену в засланні, наберіть в полі введення слово Deskjet, натисніть Enter і знайдіть у списку результатів потрібну вам модель. Потім вам буде потрібно вибрати у випадаючому списку версію і розрядність операційної системи і натиснути кнопку «Далі». Після цього виберіть у списку наявного на сайті програмного забезпечення для вашої моделі принтера файл з драйвером і завантажте його. Запустіть збережений файл, і майстер установки зробить необхідні дії по інсталяції драйвера.